Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Especialistas en políticas y servicios de personal > Personalista Specialista - Prac. Teplice Nad Bečvou, Specialisté V Oblasti Personálního řízení

Personalista specialista - prac. Teplice nad Bečvou, Specialisté v oblasti personálního řízení

Ofertas en República Checa (Olomoucký kraj) de Especialistas en políticas y servicios de personal

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en organización de administración : Especialistas en políticas y servicios de personal y afines.

Specialisté : Specialisté v obchodní sféře a veřejné správě : Specialisté v oblasti strategie a personálního řízení : Specialisté v oblasti personální

Descripción de la oferta de trabajo:

PRAGMA personální agentura s.r.o.

Místo výkonu práce: Teplice nad Bečvou.

Personalista senior Náplň práce: - Vedení veškerých personálních procesů pro 350 zaměstnanců (nábory, nástupy, výstupy, změny v průběhu pracovního poměru) - Správa docházkového SW, evidence docházky, správa mzdového SW - Poskytování poradenství manažerům a zaměstnancům - Komunikace s úřady a institucemi - Zajišťování a koordinace školení - Vytváření a pravidelné revize vnitřních předpisů - Příprava a aktualizace popisů pracovních činností pro jednotlivé pozice - Zajišťování a správa zaměstnaneckých benefitů - HR reporting a analýzy, cestovní náhrady - Spolupráce s managementem při řešení personálních otázek Nabízíme: - perspektivní a zajímavou práci v příjemném prostředí firmy s dlouholetou tradicí - samostatnou seniorskou pozici - motivující mzdové ohodnocení - zaměstnanecké výhody (podnikové stravování, příspěvek na penzijní připojištění, pružná pracovní doba) - 30 000 – 35 000 Kč dle zkušeností Požadujeme: - SŠ nebo VŠ vzdělání - praxi na obdobné pozici min.

3 roky - orientace v zákoníku práce na dobré úrovni - vynikající organizační a komunikační schopnosti - znalost práce na PC s MS Office (vítané jsou zkušenosti se SW Target 2100) - ŘP skupiny B V případě zájmu se budeme těšit na Váš životopis zaslaný na email valentovaReemplazar por una arrobae-pragma.cz.

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Olomoucký kraj.

Ver 313 ofertas de trabajo en "Olomoucký kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 30/04/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Véase la descripción.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Carnet de conducir: Sí.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.

Salario: 30000.0 CZK mínimo y 35000.0 CZK máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Ver las 340 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en organización de administración : Especialistas en políticas y servicios de personal y afines ofertadas.