Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > Especialistas en políticas y servicios de personal > Personální Manažer/ka, Specialisté V Oblasti Personálního řízení

Personální manažer/ka, Specialisté v oblasti personálního řízení

Oferta de empleo de Especialistas en políticas y servicios de personal en Moravskoslezský kraj (República Checa)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en organización de administración : Especialistas en políticas y servicios de personal y afines.

Specialisté : Specialisté v obchodní sféře a veřejné správě : Specialisté v oblasti strategie a personálního řízení : Specialisté v oblasti personální

Descripción de la oferta de trabajo:

PRAGMA personální agentura s.r.o., pracoviště Břidličná Personální manažer/ka Popis pozice: Formuluje a řídí personální politiku, vytváří a implementuje personální strategie v souladu se strategickými cíli společnosti.

Nastavuje a řídí jednotlivé personální procesy, tj. personálně mzdovou agendu, nábor, odměňování a vzdělávání zaměstnanců.

Podporuje a metodicky vede vedoucí zaměstnance ve všech personálních záležitostech.

Požadujeme: - Ukončené vysokoškolské vzdělání - 5 let praxe na stejné nebo obdobné pozici - Znalost personálních procesů, pracovně právní legislativy, mzdové legislativy, kolektivního vyjednávání - Pokročilou znalost aplikací MS Office a prezentačních technik - Znalost AJ výhodou - ŘP sk.

B - Komunikační a organizační dovednosti, aktivní přístup, schopnost pracovat v týmu, chápat rozdílné postoje, empatie, důvěryhodnost Nabízíme: - zázemí stabilní výrobní společnosti s dlouholetou tradicí - motivační finanční ohodnocení - možnost osobního a odborného rozvoje - zaměstnanecké benefity (týden dovolené navíc, mobilní telefon, notebook, firemní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, sportovní a kulturní akce) - pružná pracovní doba V případě zájmu se budeme těšit na Váš životopis zaslaný na email valentovae-pragma.cz nebo volejte na tel. +420 734 752 997.

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Moravskoslezský kraj.

Ver 538 ofertas de trabajo en "Moravskoslezský kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 30/06/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.

Salario: 50000.0 CZK mínimo y 60000.0 CZK máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Ver las 284 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en organización de administración : Especialistas en políticas y servicios de personal y afines ofertadas.