Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Estonia > Trabajadores de los cuidados personales > Perevanemad

Perevanemad. Estonia

Empleos en Estonia de Trabajadores de los cuidados personales

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los cuidados personales.

Teenindus- ja müügitöötajad : Inimeste hooldamisega tegelevad töötajad

Descripción de la oferta de trabajo:

Peagi avatavasse uude perre (Roelas)

Tööülesanded: Perevanem elab 5 ööpäeva järjest (kokku kuni 11 päeva kuus) peres, kus elavad koos kuni kuus noort. Pere noorte igakülgne hoolitsus ning nende suunamine ja toetamine kasvuprotsessis ja arengus. Igapäevase pereelu korraldamine, sh. söögitegemine, pesu pesemine, kodu korrashoid, laste vaba aja sisustamine, pere väljasõitude planeerimine, laste õppetegevuse toetamine jmt.

Omalt poolt pakume: Võimalust kaasa rääkida lapsi puudutavates küsimustes ja asutuse arengus; stabiilset ja kaasaegset töökeskkonda; tööd graafiku alusel; 35 kalendripäeva puhkust; vaheldusrikast tööd; ühtset hoidvat suhtumist ja koostööd; arenguvõimalusi; regulaarseid supervisioone ja täiendkoolitusi; soodustingimustel sportimisvõimalusi.

Muud nõuded: Vastab sotsiaalhoolekande seaduse § 45`13 nõuetele; vanus vähemalt 25 eluaastat; lastega töötamise kogemus; hea suhtlemisoskus ja algatusvõime; tahe teha meeskonnatööd;

hea pingetaluvus; arvuti kasutamise oskus: MS Office programmide valdamine, e-postkast; valmisolek täiendkoolitusteks ja pikaajaliseks töösuhteks.

Kodus töötamise võimalus: Ei

Koormus, vahetused: öösiti

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 3.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: Vinni Perekodu (http://www.vinnivald.ee/vinni-perekodu).

Instrucciones para solicitar:

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

  • kaaskiri
  • CV

Forma de contacto:

  • Teléfono: 53877905
  • Correo electrónico: klaarikavinnivald.ee

Identificador de la vacante:1448163.

Ver las 70 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los cuidados personales ofertadas.