Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Panaderos, pasteleros y confiteros > Pekař-pecák, Pekaři

Pekař-pecák, Pekaři. Jihočeský kraj. República Checa

Contratación en República Checa (Jihočeský kraj) de Panaderos, pasteleros y confiteros

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Operarios y oficiales de procesamiento de alimentos, de la confección, ebanistas, otros artesanos y afines : Oficiales y operarios de procesamiento de alimentos y afines : Panaderos, pasteleros y confiteros.

Řemeslníci a opraváři : Zpracovatelé potravin, dřeva, textilu a pracovníci v příbuzných oborech : Výrobci a zpracovatelé potravin a pracovníci v příbuzných oborech : Pekaři, cukráři a výrobci cukrovinek (kromě šéfcukrářů)

Descripción de la oferta de trabajo:

Pekař-pecák.

Vzdělání vyučen v oboru kuchař, pekař, cukrář (možnost i absolvent) nebo bez vyučení s praxí pecáka min.1 rok (práce na rotační a etážové peci, fyzická zdatnost).

Pracovní poměr na dobu neurčitou, plný úvazek, pracovní doba rozvržena do turnusů (4 dny práce/ 4 dny volno), nástup dle dohody.

Mzda nástupní 25 000,-- - 38.000,-- Kč hrubého, možnost rychlého mzdového růstu.

Požadujeme samostatnost, schopnost vedení týmu, spolehlivost, trestní bezúhonnost, flexibilitu, ochotu učit senovým věcem.

Poskytujeme příspěvek na životní pojištění, vánoční odměny, sezónní příplatek, zdarma svačiny na pracovišti.

Kontakt: Ing.

Radek Nodes, tel.: 602 474 251, 380 711 712, email: radek.nodesnodesck.cz.

Región: Jihočeský kraj.

Ver 245 ofertas de trabajo en "Jihočeský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 25000 mínimo y 38000 máximo (CZK mensual).

Empleador: PEKAŘSTVÍ NODES, spol. s r. o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Ing. Radek Nodes. Tel.: +420 380 711 712.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 380 711 712

Identificador de la vacante:16239330758.

Ver las 285 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Operarios y oficiales de procesamiento de alimentos, de la confección, ebanistas, otros artesanos y afines : Oficiales y operarios de procesamiento de alimentos y afines : Panaderos, pasteleros y confiteros ofertadas.