Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Letonia > Médicos especialistas > Pediatrs

PEDIATRS. LATVIJA. Letonia

Contratación de Médicos especialistas en Letonia (LATVIJA)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la salud : Médicos : Médicos especialistas.

Vecākie speciālisti : Veselības aprūpes vecākie speciālisti : Ārsti : Specialitāšu ārsti

Descripción de la oferta de trabajo:

Olaines speciala pirmsskolas izglitibas iestade „Abelite”                           aicina darba:                Pediatru (prof.klas.kods 2212 83)Galvenie pienakumi: •    veikt bernu profilaktiskas apskates un izmeklešanu saslimšanas gadijumos,•    apskatit bernus, kuri ieradušies iestade pec slimibas vai bijuši kontakta ar infekcijas slimniekiem;•    savlaikus informet iestades mediciniskos darbiniekus par izmainam bernu veselibas stavo

Fecha de inicio: 12/04/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Empresa: Olaines speciala pirmsskolas izglitibas iestade Ab.

Dirección: Parka iela 1 - 5, Olaine, Olaines nov..

Ver las 441 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la salud : Médicos : Médicos especialistas ofertadas.