Europeos.es : Inicio > Empleo en Estonia > Especialistas en organización de la administración pública y de empresas > Pearaamatupidaja

Trabajar en Estonia de Especialistas en organización de la administración pública y de empresas

Pearaamatupidaja

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas.

Tippspetsialistid : Äri- ja haldusspetsialistid

Descripción de la oferta de trabajo:

Tööülesanded: Juurutada uus raamatupidamistarkvara (MS Dynamics 365 BC);

Kaasajastada raamatupidamise protseduurid ja protsessid;

Luua unelmate raamatupidamistiim;

Olla osa meie BARBORA BALTIKUMI raamatupidamistiimist.

Omalt poolt pakume: Ambitsioonikaid ja erakordseid (loe: lahedad, teotahtelised, hullumeelsed jne) kolleege;

Hea asukohaga hubast kontorit ja meeleolukaid koosviibimisi päikselisel katuseterrassil;

Ja juhul kui soovid töötada üksikud päevad BoraBora saarelt, siis meie kätt ette ei pane.

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Experiencia: 3 años.

Empleador: SUPERSA OÜ (http://www.barbora.ee).

Instrucciones para solicitar:

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

  • CV

Forma de contacto:

  • Teléfono: 56688831
  • Correo electrónico: regina.jerofenkogmail.com

Identificador de la vacante:1429372.

Ver las 37 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas ofertadas.