Europeos.es : Inicio > Empleo en Estonia > Profesionales de servicios jurídicos, sociales, culturales > Peakokk

Peakokk. Estonia

Búsqueda en Estonia de Profesionales de servicios jurídicos, sociales, culturales

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de servicios jurídicos, sociales, culturales y afines.

Tehnikud ja keskastme spetsialistid : Õigus-, sotsiaal-, kultuuri- jms alade töötajad

Descripción de la oferta de trabajo:

Tööülesanded: Peakoka peamine eesmärk on, et kõik restorani kliendid saaksid alati ühesugust ning kvaliteetset ja kaunilt serveeritud toitu. Vastutav kogu Tikupoisi köögielu toimimise eest sh planeerimine ja eelarvestamine, igapäevatöö koordineerimine ja juhendamine, toitude ettevalmistus ja tootmine.

Omalt poolt pakume: Pakume tipptasemel töökeskkonda, innukaid kolleege, iga aastast praktika võimalust mõnes Eesti tipprestoranis, ettevõtte siseseid soodustusi ja konkureerivat palka.

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 3 años.

Empleador: OÜ Tikupoiss (http://www.tikupoiss.ee).

Instrucciones para solicitar:

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

  • CV

Forma de contacto:

  • Teléfono: 5918 7303
  • Correo electrónico: mariannetikupoiss.ee

Identificador de la vacante:1444317.

Ver las 31 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de servicios jurídicos, sociales, culturales y afines ofertadas.