Oferta de empleo en República Checa (Plzeňský kraj) de Trabajadores de los cuidados personales a domicilio

Pečovatel/ka, Pracovníci Přímé Obslužné Péče V Oblasti Ambulantních A Terénních Služeb A Pečovatelé V Oblasti Domácí Péče

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los cuidados personales : Trabajadores de los cuidados personales en servicios de salud : Trabajadores de los cuidados personales a domicilio.
Pracovníci ve službách a prodeji : Pracovníci osobní péče v oblasti vzdělávání, zdravotnictví a v příbuzných oborech : Pracovníci osobní péče v oblasti zdravotnictví : Ošetřovatelé v oblasti domácí péče.

Descripción de la oferta de trabajo:
Pečovatel/ka pro práci v domácnostech klientů (senioři, OZP) ve středisku v Sušici. Životopis a motivační dopis zašlete emailem na sluzbyReemplazar por una arrobacharitasusice.cz. Vybraní zájemci budou pozváni k pohovoru. POŽADUJEME: střední vzdělání (SOU, SŠ), čistý trestní rejstřík, zdravotní způsobilost. Řidičský průkaz sk. B - praxe v řízení nutností, znalost práce na PC, ochota dále se vzdělávat (povinné vzdělání v rozsahu 24 hodin ročně), organizační schopnost, samostatnost , spolehlivost, zodpovědnost příjemné vystupování, psychická odolnost, empatie, trpělivost, komunikativnost VÝHODOU: praxe v oboru a kurz pracovníka v sociálních službách (lze doplnit do 18 měsíců od nástupu), bydliště na Sušicku výhodou NABÍZÍME: smysluplnou a odpovědnou práci na HPP, s možností pracovat také na zkrácený pracovní úvazek, nebo na DPP. Práci v organizaci s dlouholetou tradicí, možnost profesního růstu, týden dovolené navíc. Předpokládaný nástup 1.9.2017 Kontaktní pracovník: Bc. Petra Hoblová, vedoucí služeb sociální péče.

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Plzeňský kraj.

Ver 168 ofertas de trabajo en "Plzeňský kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 31/08/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Formación profesional / aprendizajes.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 20.

Salario: 15000.0 CZK mínimo y 17000.0 CZK máximo (Bruto Mensualmente).

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto:
Bc Petra Hoblová

Empresa: Oblastní charita Sušice.

Contacto: Bc Petra Hoblová

Email: sluzbyReemplazar por una arrobacharitasusice.cz

Teléfono: +420 731 402 910.

Ver las 1,047 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los cuidados personales : Trabajadores de los cuidados personales en servicios de salud : Trabajadores de los cuidados personales a domicilio ofertadas.