Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Trabajadores de los cuidados personales a domicilio > Pečovatel-ka S Pečovatelským Kurzem, Pracovníci Přímé Obslužné Péče V Oblasti Ambulantních A Terénních Služeb A Pečovatelé V Oblasti Domácí Péče

Ofertas de trabajo de Trabajadores de los cuidados personales a domicilio en Ústecký kraj (República Checa)

Pečovatel-ka S Pečovatelským Kurzem, Pracovníci Přímé Obslužné Péče V Oblasti Ambulantních A Terénních Služeb A Pečovatelé V Oblasti Domácí Péče

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los cuidados personales : Trabajadores de los cuidados personales en servicios de salud : Trabajadores de los cuidados personales a domicilio.

Pracovníci ve službách a prodeji : Pracovníci osobní péče v oblasti vzdělávání, zdravotnictví a v příbuzných oborech : Pracovníci osobní péče v oblasti zdravotnictví : Ošetřovatelé v oblasti domácí péče

Descripción de la oferta de trabajo:

Místo výkonu práce: Loubská č.p. 69/112, Děčín XIII-Loubí; v případě teréní práce Děčín

Požadujeme: výpis z TR, flexibilita, loajálnost, pečovatelský kurz. Zahrnuje i noční směny.

Výhodou (nikoliv podmínkou) je řidičský průkaz sk. B.

Nabízíme prémie, osobní ohodnocení

Nástup 1.1.2020. V prosinci bude probíhat zaučení.

Kontakt: Lenka Kučerová, tel. 412 558 245, e-mail: kucerova.adp-annaseznam.cz, osobní jednání na výše uvedené adrese (ve všední dny do 15hod).

Región: Ústecký kraj.

Ver 149 ofertas de trabajo en "Ústecký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 17000 (CZK mensual).

Empleador: JUDr. Hana Kozáková.

Obraťte se na kontaktní osobu. Lenka Kučerová. Tel.: +420 412 558 245. E-mail: seznam.cz" rel="nofollow">kucerova.adp-annaseznam.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 412 558 245
  • Correo electrónico: kucerova.adp-annaseznam.cz

Identificador de la vacante:17197820738.

Ver las 414 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los cuidados personales : Trabajadores de los cuidados personales en servicios de salud : Trabajadores de los cuidados personales a domicilio ofertadas.