Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > Supervisores de industrias manufactureras > Parťák, Mistři A Příbuzní Pracovníci V Gumárenství A Plastikářství

Oferta de trabajo de Supervisores de industrias manufactureras en Jihomoravský kraj (República Checa)

Parťák, Mistři A Příbuzní Pracovníci V Gumárenství A Plastikářství

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Supervisores en ingeniería de minas, de industrias manufactureras y de la construcción : Supervisores de industrias manufactureras.

Techničtí a odborní pracovníci : Techničtí a odborní pracovníci v oblasti vědy a techniky : Mistři a příbuzní pracovníci v oblasti těžby, výroby a stavebnictví : Mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě

Descripción de la oferta de trabajo:

-Pracujete rád/a s lidmi a udržujete tradice?

-Je pro vás kvalita a preciznost odvedené práce

důležitá?

-Jste rádi, když můžete někomu poradit?

-Jste ochotný/á pracovat ve směnovém provozu?

-Dokážete s lehkostí přejít občasný nevhodný

přístup ze stran zaměstnanců?

Pokud ANO, pak jste to právě VY, koho hledáme.

Jaké úkoly budou vaší každodenní záležitostí?

- Budete rozdělovat pracovní úkoly

- Zaškolovat operátory

- Sledovat plnění operátorů

- Zodpovídat za plynulý provoz výroby

Pro tuto práci potřebujete:

- SOU/SŠ

- Organizační schopnosti

- Vedoucí osobnost

- Uživatelskou znalost MS Office

Pokud si Vás vybereme, stanete se součástí stabilní společnosti, která si váží dobrých a loajálních pracovníků. Nebudete „hozeni do vody", čeká Vás řádné zaškolení a seznámení s celým provozem. Pokud nám dokážete, že na to máte, a budou za Vámi vidět výsledky, je tu možnost dalšího profesního rozvoje. Kromě férového ohodnocení za dobře odvedenou práci nabízíme i příspěvek na stravování.

Splňujete výše uvedené požadavky a chcete být součástí naší „rodiny"? Pokud ano, pak klikněte na tlačítko „Odpovědět".

Región: Jihomoravský kraj.

Ver 191 ofertas de trabajo en "Jihomoravský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 17000 (CZK mensual).

Empleador: Chemoplast BEC, a.s..

Obraťte se na kontaktní osobu. Tereza Tesařová, DiS., personalista. Tel.: +420 606 708 586. E-mail: chemoplast.cz" rel="nofollow">tesarovachemoplast.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 606 708 586
  • Correo electrónico: tesarovachemoplast.cz

Identificador de la vacante:16896560757.

Ver las 189 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Supervisores en ingeniería de minas, de industrias manufactureras y de la construcción : Supervisores de industrias manufactureras ofertadas.