Europeos.es : Inicio > Trabajo en Finlandia > agente de alquiler de vehículos > Automyyjä Hyvinkäälle

Ofertas de trabajo de agente de alquiler de vehículos en Helsinki-Uusimaa (Finlandia)

Automyyjä Hyvinkäälle

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Otros vendedores › Vendedores no clasificados bajo otros epígrafes › agente de alquiler de vehículos.

Traducción de la profesión: Palvelu- ja myyntityöntekijät › Myyntityöntekijät › Muut myyntityöntekijät › Muut muualla luokittelemattomat myyntityöntekijät.

Descripción de la oferta de trabajo:

Nyt sinulla on mahdollisuus päästä myyjäksi meille Hyvinkään KymppiPlussalle! Haemme joukkoomme hyvää tyyppiä, jolla on aktiivinen ja positiivinen asenne sekä kaupannälkäinen luonne.

Sinulla on halu kehittyä myyjänä ja tehdä työsi päivä päivältä paremmin. Sinulla on myös kyky hallita useita asioita yhtä aikaa ja omaat hyvät vuorovaikutustaidot. Toimit luontevasti asiakastilanteissa kasvotusten ja sähköisissä kaupantekokanavissamme. Olet iloinen ja luottamusta herättävä asiakaspalvelija. Aiempi kokemus autojen myynnistä ei ole välttämätön. Hyvä asenne ja voimakas palo automyynnin pariin katsotaan eduksi! Laitathan hakemuksen, jos koet olevasi hakemamme henkilö.

Tarjoamme

- työpaikan voimakkaasti kehittyvässä ja vakavaraisessa autoliikkeessä

- motivoivan palkkauksen

- uusimmat työkalut tehdä tämän päivän autokauppaa

- mielekkään työympäristön

Hakuaika 14.04.2024 mennessä, sopivien hakijoiden löydyttyä olemme valmiita tekemään rekrytoinnit heti. Tutustu meihin lisää osoitteessa www.10plus.fi

Hakemukset ja lisätiedot: Pasi Kesti, Myyntipäällikkö, 044 543 9855 pasi.kesti(at)10plus.fi

País del trabajo: Finlandia.

Región: Helsinki-Uusimaa.

Ver 1026 ofertas de trabajo en "Helsinki-Uusimaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: Autoliike Kymppi Plus Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 04 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:04a6d5d6-fbc0-41bd-b6b1-3d5e61f3189d.

Ver las 11 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Otros vendedores › Vendedores no clasificados bajo otros epígrafes › agente de alquiler de vehículos ofertadas.