Empleo en LATVIJA (Letonia) de Peones de la industria manufacturera

Paligstradnieks

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones de la industria manufacturera : Peones de la industria manufacturera no clasificados bajo otros epígrafes.
Vienkāršās profesijas : Raktuvju, būvniecības, ražošanas un transporta nozares strādnieki : Rūpniecības strādnieki : Citur neklasificēti rūpniecības strādnieki.

Descripción de la oferta de trabajo:

Aicina darba stradnieku saimnieciba Brocenu novada, Remtes pagasta Kraces dažadu darbu veikšanai - paligdarbi meža - zaru vakšana, dedzinašana; malkas zagešana, skaldišana, teritorijas labiekartošana u.c. Ziemas perioda darba laiks pec vienošanas.

Pieteikties zvanot: T. 29663823

Darba samaksa sakot no EUR 450

Nodarbinatibas agentura piedava atbalsta pasakumu, kas paredz finanšu atlidzibu pirmos 4 menešus pec darba liguma noslegšanas tiem NVA registretajiem bezdarbnieki

Fecha de inicio: 23/01/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Escolaridad obligatoria / preparación profesional.

Empresa: KRACES, ZEM.

Dirección: Saldus nov..

Ver las 1,006 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones de la industria manufacturera : Peones de la industria manufacturera no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.