PALIGSTRADNIEKS. LATVIJA. Letonia

Empleos de Peones de la industria manufacturera en Letonia (LATVIJA)

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones de la industria manufacturera : Peones de la industria manufacturera no clasificados bajo otros epígrafes.
Vienkāršās profesijas : Raktuvju, būvniecības, ražošanas un transporta nozares strādnieki : Rūpniecības strādnieki : Citur neklasificēti rūpniecības strādnieki.

Descripción de la oferta de trabajo:

Eku apsaimniekošanas un telpu uzkopšanas uznemums Sol Baltics OU Latvijas Filiale aicina darba stradnieku Meistaru iela 1, ValdlauciDarba pienakumi:Nodrošina nepartrauktu biroja darbibu, uzraudzibu, apsaimniekošanu. Prasibas:Valsts valodas prasmes;Biroja tehnikas apkalpošanas prasmes;Komunikacijas prasmes;Nelielas namdara prasmes. Uznemums piedava:Atalgojumu 4.00 EUR stunda (bruto), pirms nodoklu nomaksas. Darba laiks: Da

Fecha de inicio: 05/01/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Empresa: SOL Baltics OU Latvijas Filiale, AKF.

Dirección: Meistaru iela 1, Valdlauci, Kekavas pag., Kekavas.

Ver las 1,004 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones de la industria manufacturera : Peones de la industria manufacturera no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.