PALIGSTRADNIEKS. LATVIJA. Letonia

Oferta de trabajo en Letonia (LATVIJA) de Peones de la industria manufacturera

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones de la industria manufacturera : Peones de la industria manufacturera no clasificados bajo otros epígrafes.
Vienkāršās profesijas : Raktuvju, būvniecības, ražošanas un transporta nozares strādnieki : Rūpniecības strādnieki : Citur neklasificēti rūpniecības strādnieki.

Descripción de la oferta de trabajo:

Aicinam pievienoties musu komandaiPALIGSTRADNIEKU SAIMNIECIBAS DALA

Darba pienakumi:• Veikt teritorijas labiekartošanas un uzkopšanas darbus (ziema sniega tirišana)• Regulari savakt un izvest atkritumus un metallužnus• Telpu iekartošana, mebelu parvietošana

Prasibas:• Valsts valodas prasme ne zemaka par pamata limena 1. pakapi (A1)• Augsta atbildibas izjuta pret veicamajiem darbiem, fiziska izturiba• Dizeliekraveja aplieciba

Fecha de inicio: 08/12/2017.

Nº de vacantes: 1.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Empresa: RIGAS PIENA KOMBINATS, AS.

Dirección: Bauskas iela 180, Riga.

Ver las 1,036 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones de la industria manufacturera : Peones de la industria manufacturera no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.