PALIGSTRADNIEKS. LATVIJA. Letonia

Ofertas de Peones de la industria manufacturera en LATVIJA (Letonia)

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones de la industria manufacturera : Peones de la industria manufacturera no clasificados bajo otros epígrafes.
Vienkāršās profesijas : Raktuvju, būvniecības, ražošanas un transporta nozares strādnieki : Rūpniecības strādnieki : Citur neklasificēti rūpniecības strādnieki.

Descripción de la oferta de trabajo:

Aicinam darba paligstradnieku Jysk veikala SPICE HOME uz noteiktu laiku - 2 menešiem. Tavos pienakumos ietilps precu izvietošana tirdzniecibas zale nakts laika 3 dienas nedela, no plkst. 18:00 - 3:00Pievienojoties JYSK, Tu iegusi - pieredzi apkalpošanas sfera pie viena no plašakajiem majas precu tirgotajiem, iespeju papildus nopelnit - par nakts darbu no 22:00 lidz 3:00 sanemot 4.20 EUR/h, par laiku no 18:00 - 22:00 atalgojumu - 2.80 EUR/h. Lai pieteiktos darb

Fecha de inicio: 12/09/2017.

Nº de vacantes: 6.

Experiencia: No se precisa.

Salario: 400.0 EUR mínimo y 500.0 EUR máximo (Bruto Mensualmente).

Cómo solicitar el puesto:
Liena Boguševa; 25744007; cvReemplazar por una arrobajysk.lv

Empresa: Jysk Linnen'n Furniture, SIA.

Dirección: Riga, SPICE.

Contacto: Liena Boguševa

Email: cvReemplazar por una arrobajysk.lv

Teléfono: 25744007.

Ver las 823 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones de la industria manufacturera : Peones de la industria manufacturera no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.