Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Herramentistas > Palič/ka - Operátor/ka Cnc Palících Strojů, Strojírenští Kovodělníci

Palič/ka - operátor/ka CNC palících strojů, Strojírenští kovodělníci

Vacante de Herramentistas en Moravskoslezský kraj (República Checa)

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Herreros, herramentistas y afines : Herramentistas y afines.

Řemeslníci a opraváři : Kovodělníci, strojírenští dělníci a pracovníci v příbuzných oborech : Kováři, nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech : Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech

Descripción de la oferta de trabajo:

Pracoviště: Střádalů 681/68, Ostrava - Kunčičky, 718 00

Kontakt: VAŠE ŽIVOTOPISY ZASÍLEJTE, PROSÍM, NA E-MAIL: necesanakpdhstrojirna.cz

HPDH strojírna s.r.o. je rodinnou dynamickou firmou s tradicí od roku 2008. Nabízí kompletní dodávku přesných obráběcích dílů, svařovaných dílů lakovaných sestav. Pro výrobu používáme nejmodernější CNC svařovací robot Panansonic. Chod společnosti zajišťuje tým 30 kvalifikovaných zaměstnanců.

Požadujeme:

- vyučení nebo maturita technického směru

- praxe s obsluhou CNC palicího stroje PIERCE (programování "Lantek") nebo MGM (programování "Saps")

- znalost jakostí materiálu a výkresové dokumentace

- profesní průkaz - vazač, jeřábník - výhodou

- spolehlivost

- ochotu pracovat ve 2 směnném provozu

Nabízíme:

- zázemí v úspěšné, rozvíjející se společnosti

- možnost profesního růstu

- mladý kolektiv

- motivující platové ohodnocení, +13. plat

- stravenky

- praní a údržba pracovního oděvu

- 5 týdnů dovolené

- nově vybudované zázemí v rámci technologií a výrobních hal

Región: Moravskoslezský kraj.

Ver 270 ofertas de trabajo en "Moravskoslezský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 2.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 20000 mínimo y 40000 máximo (CZK mensual).

Empleador: KPDH strojírna s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Lucie Nečesaná, personalistka. Tel.: +420 774 799 749. E-mail: kpdhstrojirna.cz" rel="nofollow">necesanakpdhstrojirna.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 774 799 749
  • Correo electrónico: necesanakpdhstrojirna.cz

Identificador de la vacante:15470680739.

Ver las 408 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Herreros, herramentistas y afines : Herramentistas y afines ofertadas.