Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Letonia > Peones de la industria manufacturera > Palīgstrādnieks

PALĪGSTRĀDNIEKS. Letonia

Ofertas de Peones de la industria manufacturera en Letonia

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones de la industria manufacturera : Peones de la industria manufacturera no clasificados bajo otros epígrafes.

Vienkāršās profesijas : Raktuvju, būvniecības, ražošanas un transporta nozares strādnieki : Rūpniecības strādnieki : Citur neklasificēti rūpniecības strādnieki

Descripción de la oferta de trabajo:

SK CONSTRUCTION, SIA

Aicina darbā PALĪGSTRĀDNIEKU

Darba pienākumi: - pārvietot celtniecības materiālus un palīgmateriālus celtniecības objektā,

- veikt materiālu izkraušanu un nokraušanu,

- gatavot būvjavas, betona sastāvus,

- palīdzēt uzstādīt un demontēt dažādas būvkonstrukcijas un būvizstrādājumus, - veikt vienkāršus mūrēšanas darbus,

- sagatavot dažādas virsmas tālākai apdarei,

- novākt būvgružus,- prast strādāt ar rokas un vienkāršiem elektriskiem instrumentiem. Darba pieredze:

- augstākā izglītība vai vismaz 3 gadu pieredze būvniecībā.

Darba vietas adrese: Satekles iela 2B, Rīga.

    Pieteikšanās veids uz atklāto brīvo darba vietu: lūgums pretendentiem rakstveida CV un pieteikuma vēstules sūtīt uz e-pastu – bs2014inbox.lv.

País del trabajo: Letonia.

Número de puestos: 1.

Experiencia: 3 años.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 1076 (EUR).

Empleador: SK CONSTRUCTION, SIA.

Forma de contacto:

  • Dirección: Satekles iela 2B, Rīga
  • Teléfono: +371 22086878
  • Fax: +371
  • Correo electrónico: bs2014inbox.lv

Identificador de la vacante:200521-71.

Ver las 570 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones de la industria manufacturera : Peones de la industria manufacturera no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.