pagar-teenindaja Tartu Selverites. Louna-Eesti. Estonia

Contrato de Vendedores en Louna-Eesti (Estonia)

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores.
Teenindus- ja müügitöötajad : Müüjad.

Descripción de la oferta de trabajo:
vanus vähemalt 18 aastat (ülemist vanusepiiri ei ole), huvi küpsetamise vastu, kohusetunne, viisakus ja ausus, hea pinge- ning füüsilise koormuse taluvus. Kasuks tuleb eelnev pagarina töötamise kogemus erinevate pagaritoodete küpsetamine (sügavkülmutatud pooltoodetest), klientide nõustamine ja teenindamine pagari- ja kulinaarialetis, kaupade müügiks ettevalmistamine ja piisava sortimendi ning koguse tagamine oma teeninduspiirkonnas, realiseerimistähtaegadest kinnipidamine ning muud jooksvad tööülesanded garanteeritud stabiilset sissetulekut, väljaõpet kohapeal, paindlikku töögraafikut, võimalusel töötamist osalise tööajaga, toetavaid kolleege, tasuta koolitusi soovi korral häid arengu- ja karjäärivõimalusi, hulgaliselt toetusi, soodustusi, kompensatsioone, võimalust liituda Spordiseltsi ja Kultuuriklubiga, kokkuleppel hüvitame osaliselt sõidukulud hetkel on vaba töökoht Anne, Jaamamõisa ja Ringtee Selveris. Kandideerimiseks palun saatke enda CV e-maili aadressile personalReemplazar por una arrobaselver.ee. Kohataotlusankeedi saate täita ka kaupluse infoletis. Lisainfo telefonil 6673785, personalispestialist Kristi Aasa

Servicio de empleo de origen: Estonian Unemployment Insurance Fund, Servicios Públicos de Empleo, Estonia.

País del trabajo: Estonia.

Región: Lõuna-Eesti.

Ver 645 ofertas de trabajo en "Louna-Eesti" (Estonia).

Fecha de inicio: 22/10/2017.

Nº de vacantes: 4.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Sin especificar.

Lenguas exigidas: estonio: (bueno) ,ruso: (bueno) .

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto:
Kristi Aasa, personalReemplazar por una arrobaselver.ee, 6673785

Empresa: Selver AS.

Dirección: Tartu linn, Tartu maakond.

Contacto: Kristi Aasa

Email: personalReemplazar por una arrobaselver.ee

Teléfono: 6673785.

Ver las 405 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores ofertadas.