Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Técnicos en ingeniería mecánica > Přijímací Technik Autoservisu, Strojírenští Technici Přístrojů, Strojů A Zařízení

Přijímací technik autoservisu, Strojírenští technici přístrojů, strojů a zařízení

Oferta de trabajo de Técnicos en ingeniería mecánica en Jihočeský kraj (República Checa)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería : Técnicos en ingeniería mecánica.

Techničtí a odborní pracovníci : Techničtí a odborní pracovníci v oblasti vědy a techniky : Technici ve fyzikálních a příbuzných oborech : Strojírenští technici

Descripción de la oferta de trabajo:

Náplň práce:

- podílení se na optimálním využití kapacity servisu

- příjem a koordinace servisních zakázek

- aktivní komunikace se zákazníky, pojišťovnami a automechaniky

- zajištění administrativní agendy

pracovní doba od 7:00 - 16:30

Požadujeme:

- SŠ s maturitou nebo vyučení, nejlépe automobilní

- praxe v autoopravárenství na podobné pozici výhodou

- velmi dobré komunikační schopnosti

- znalost práce s programem Caris výhodou

- řidičské oprávnění sk. B

Benefity:

příspěvek na stravování, dovolená navíc, školení, příspěvek na důchodové/ životní připojištění, dny zdravotního volna

Región: Jihočeský kraj.

Ver 251 ofertas de trabajo en "Jihočeský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 34000 mínimo y 41000 máximo (CZK mensual).

Empleador: Autostart České Budějovice s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Jaroslav Mikeš, jednatel. Tel.: +420 602 403 177. E-mail: autostart-suzuki.cz" rel="nofollow">mikesautostart-suzuki.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 602 403 177
  • Correo electrónico: mikesautostart-suzuki.cz

Identificador de la vacante:16352510746.

Ver las 462 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería : Técnicos en ingeniería mecánica ofertadas.