Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) > Přípraváři Výroby / Plánování Stavební Výroby (1903002), Ostatní řemeslníci A Kvalifikovaní Pracovníci Hlavní Stavební Výroby Jinde Neuvedení

Přípraváři výroby / plánování stavební výroby (1903002), Ostatní řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby jinde neuvedení

Oferta de trabajo de Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) en República Checa (Olomoucký kraj)

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas : Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) y afines : Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) y afines no clasificados bajo otros epígrafes.

Řemeslníci a opraváři : Řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci na stavbách (kromě elektrikářů) : Řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby a v příbuzných oborech : Řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby a v příbuzných oborech jinde neuvedení

Descripción de la oferta de trabajo:

Přípravář výroby / plánování stavební výroby (1903002)

Jste vhodným uchazečem, pokud:

-    máte dokončené SŠ/VŠ - stavební obor

-    se orientujete ve čtení výkresů, projektové dokumentace a v rozpočtech staveb

-    ovládáte práci na PC (MS Office; znalost práce s čísly, grafy, tabulkami a %)

-    samostatně rozhodujete a myslíte logicky

-    Vám komunikace s kolegy a obch. partnery nečiní potíže a jste zodpovědný

-    vlastníte ŘP sk. B

Budete se věnovat:

-    rozklíčování jednotlivých položek projektu vs. rozpočet

-    poptávání materiálu dodavatelů

-    analýze cen

-    nastavení dodání objemů mat. na stavbu,

-    koordinaci s dopravci, řidiči, techniky

-    přípravě tabulek pro potřeby stavby + soupisu mat.

Proč by se Vám měla tato pracovní nabídka líbit?

-    budete se podílet na přípravě významných staveb v různých lokalitách ČR

-    jedná se o dlouhodobou práci na HPP u stabilní české stavební společnosti

-    nabízíme pracovní smlouvu na dobu neurčitou

-    přispíváme na stravování

-    benefity

Pracoviště: Prostějov

Mzda: 30.000 - 60.000,- Kč

Benefity: příspěvek na stravování/stravenky, podíl na zisku, firemní tel. a počítač

Nástup: ihned nebo dle dohody

Pokud Vás uvedené informace oslovily, splňujete požadavky nebo máte k nabízené pozici jakékoliv dotazy, kontaktujte nás na tel. 773 447 447 anebo e-mailem na

Región: Olomoucký kraj.

Ver 149 ofertas de trabajo en "Olomoucký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 30000 mínimo y 60000 máximo (CZK mensual).

Empleador: GASL CZ s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Kontakt. Tel.: +420 773 447 447. E-mail: gasl.cz" rel="nofollow">pracegasl.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 773 447 447
  • Correo electrónico: pracegasl.cz

Identificador de la vacante:15987940708.

Ver las 237 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas : Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) y afines : Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) y afines no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.