Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Carniceros, pescaderos > Přípravář/ka/ Výroby, Ostatní Zpracovatelé Masa, Ryb A Příbuzní Pracovníci

Přípravář/ka/ výroby, Ostatní zpracovatelé masa, ryb a příbuzní pracovníci

Ofertas de Carniceros, pescaderos en Jihomoravský kraj (República Checa)

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Operarios y oficiales de procesamiento de alimentos, de la confección, ebanistas, otros artesanos y afines : Oficiales y operarios de procesamiento de alimentos y afines : Carniceros, pescaderos y afines.

Řemeslníci a opraváři : Zpracovatelé potravin, dřeva, textilu a pracovníci v příbuzných oborech : Výrobci a zpracovatelé potravin a pracovníci v příbuzných oborech : Zpracovatelé masa, ryb a pracovníci v příbuzných oborech

Descripción de la oferta de trabajo:

První kontakt: e-mailem (bohuslava.al-yousefovavoddrubez.cz) nebo telefonicky (Pondělí - čtvrtek 8:00-14:00) nebo osobně po předchozí domluvě.

Náplň práce: příprava a dočištění surovin, příprava obalového materiálu, ranní směna od 6:00-14:00, v pondělí začátek směny ve 4:00, odpolední směna od 14:00-22:00, v pondělí začátek směny ve 12:00.

Požadujeme: zodpovědnost, pracovitost, spolehlivost.

Zaměstnanecké výhody: Závodní stravování, dovolená nad rámec stanovený zákoníkem práce, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění, požitky na základě zaměstnaneckého fondu, zvýhodněné volnočasové aktivity a další benefity v souladu s vnitřními předpisy zaměstnavatele.

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Místo výkonu práce: Chrlická 522, 664 42 Modřice

Región: Jihomoravský kraj.

Ver 170 ofertas de trabajo en "Jihomoravský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 20.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 19320 mínimo y 21000 máximo (CZK mensual).

Empleador: Vodňanská drůbež, a.s..

Obraťte se na kontaktní osobu. Bohuslava Al-Yousefová. Tel.: +420 544 529 117. E-mail: voddrubez.cz" rel="nofollow">bohuslava.al-yousefovavoddrubez.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 544 529 117
  • Correo electrónico: bohuslava.al-yousefovavoddrubez.cz

Identificador de la vacante:19446040760.

Ver las 179 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Operarios y oficiales de procesamiento de alimentos, de la confección, ebanistas, otros artesanos y afines : Oficiales y operarios de procesamiento de alimentos y afines : Carniceros, pescaderos y afines ofertadas.