Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Ensambladores > Přípravář Plastů, Montážní Dělníci Výrobků Z Pryže A Plastů

přípravář plastů, Montážní dělníci výrobků z pryže a plastů

Oferta de empleo en República Checa (Jihočeský kraj) de Ensambladores

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Ensambladores : Ensambladores : Ensambladores no clasificados bajo otros epígrafes.

Obsluha strojů a zařízení, montéři : Montážní dělníci : Montážní dělníci : Montážní dělníci jinde neuvedení

Descripción de la oferta de trabajo:

Náplň práce: -Obsluha strojů jako jsou formátovací pila, pásová pila, stojanová vrtačka apod. -Zkušenosti s obsluhou CNC stroje výhodou -Práce s ručním nářadím -Po zaškolení práce se svářečkami plastů na tupo -Manipulace s plastovými deskami a trubkami Požadavky: Střední vzdělání s výučním listem Manuální zručnost, přesnost, prostorová představivost Technické myšlení Spolehlivost Výborná znalost a orientace ve výkresové dokumentaci Poskytujeme: Motivační mzdový systém, který může pracovník ovlivnit svými výsledky Zázemí stabilní rodinné zahraniční firmy 5 týdnů dovolené Výhodná nabídka volaní v rámci firemního tarifu Výhodné ceny elektrické energie a zemního plynu Společenské akce - rodinný den, vánoční večírek Firemní chata v Orlických horách Motivující prostředí s vysokou pracovní samostatností a zodpovědností Jednosměnný provoz kontakt e-mailem

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Jihočeský kraj.

Ver 296 ofertas de trabajo en "Jihočeský kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 29/05/2018.

Nº de vacantes: 2.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Formación profesional / aprendizajes.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.

Salario: 17000.0 CZK mínimo y 21000.0 CZK máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto: Gabriela Procházková

Empresa: ACO Industries Tábor s.r.o..

Contacto: Gabriela Procházková

Email: gprochazkovaaco.cz

Ver las 194 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Ensambladores : Ensambladores : Ensambladores no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.