Europeos.es : Inicio > Empleo en Estonia > Directores y gerentes de producción y operaciones > Põllumajandus- Ja Toiduameti Mahepõllumajanduse Ja Seemne Osakonna Juhataja

Põllumajandus- ja Toiduameti mahepõllumajanduse ja seemne osakonna juhataja

Ofertas de empleo en Estonia de Directores y gerentes de producción y operaciones

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes : Directores y gerentes de producción y operaciones.

Juhid : Tootmisjuhid ja põhitegevuse juhid (tegevusalade kaupa)

Descripción de la oferta de trabajo:

Tööülesanded: Mahepõllumajanduse ja seemne osakonna põhiülesandeks on korraldada avalike teenuste pakkumine mahepõllumajanduse, seemne, sordi, tuulekaera ja geneetiliselt muundatud põllukultuuride käitlemise valdkonnas.

Osakonnajuhataja peamisteks ülesanneteks on:

• tagada osakonnale pandud ülesannete täitmine ja osakonnale eraldatud ressursside sihipärane ja tõhus kasutamine

• osakonna ja valdkonna töö planeerimine ning korraldamine ja tulemuslikkuse hindamine

• osakonna töö juhtimine, meeskonnatöö korraldamine ja töötajate motiveerimine

• valdkonna teenuste juhtimine ja nende tõhustamiseks vajadusel alternatiivsete lahenduste väljatöötamine ning rakendamine

• valdkonna arendustegevuste koordineerimine

Omalt poolt pakume: Pakume võimalust anda oma panus valdkonna arendamisse. Toetame Sinu erialast arengut läbi täiendkoolituste. Meie juures töötades on Sul võimalik osa saada toredatest ühisüritustest, energiavarusid saame täiendada 35 päevasel puhkusel ja hea tervise säilitamiseks toetame spordiga tegelemist.

Muud nõuded: Sobival kandidaadil on:

• kõrgharidus, soovitavalt magistrikraad või sellele vastav kvalifikatsioon põllumajanduse või loodusteaduste valdkonnas

• tulemuslik töökogemus ametikoha ülesannetega seonduvas valdkonnas vähemalt 4 aastat ja juhtival ametikohal (sh protsesside ja/või töörühmade juhtimine) vähemalt 2 aastat

• hea ülevaade osakonna vastutusvaldkonna korraldusest ja arengusuundadest

• head teadmised protsessi- ja kvaliteedijuhtimisest ning praktiline rakendamise kogemus

• hea suhtlus-, läbirääkimis- ja argumenteerimisoskus ning otsustusvõime

• lahenduskeskne ja tulemustele orienteeritud mõtteviis ning järjepidevus seatud eesmärkide täitmisel

• valmisolek olla valdkonna liider ja eestvedaja, kes väärtustab nii isiklikku kui ka valdkonna arengut ja häid koostöösuhteid

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 4 años.

Empleador: Põllumajandusamet (http://www.pma.agri.ee).

Instrucciones para solicitar:

Ametikohale kandideerimiseks saada palun oma CV ja avaldus hiljemalt 10.11.2020 CV Keskuse kaudu või e-posti aadressile personalpma.agri.ee.

Töökoha asukoht: võimalik valida, kas Saku või Tallinn
Tööle asumise aeg: 01.01.2021
Lisainfo: tel 5347 1565 (Anu Nemvalts, mahepõllumajanduse ja seemne osakonna juhataja)

Põllumajandusamet ning Veterinaar- ja Toiduamet ühendatakse ja alates 01.01.2021 alustab tööd Põllumajandus- ja Toiduamet, millele antakse üle kõik seni kahe ameti pädevuses olnud ülesanded.

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

Forma de contacto:

  • Teléfono: 5301 6505
  • Correo electrónico: tea.toompma.agri.ee

Identificador de la vacante:1430040.

Ver las 54 ofertas de trabajo de Directores y gerentes : Directores y gerentes de producción y operaciones ofertadas.