Pénzügyi tanácsadó. Kozep-Dunantul. Hungría

Búsqueda de Asesores financieros y en inversiones en Hungría (Kozep-Dunantul)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en finanzas : Asesores financieros y en inversiones.
Felsőfokú képzettséget igénylő foglalkozások : Üzleti és igazgatási foglalkozások : Pénzügyi foglalkozások : Pénzügyi és befektetési tanácsadók.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) TM HOUSE Ingatlanforgalmazó és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság Pénzügyi tanácsadó munkatársat keres tatabányai munkavégzésre vállalkozási (polgári) jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötetlen, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.10.31 - , állásegyeztetés helye és módja: ., Telefonon vagy emailben. Speciális munkakörülmények:Piacvezető pénzügyi céghez keresik a jelölteket, Speciális követelmények:jó kommunikációs készség, legalább középfokú végzettség, segítségnyújtás vállalkozóvá váláshoz

País del trabajo: Hungría.

Región: Közép-Dunántúl.

Ver 666 ofertas de trabajo en "Kozep-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 30/10/2017.

Nº de vacantes: 3.

Experiencia: Hasta 1 año.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: TM HOUSE Ingatlanforgalmazó és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság.

Dirección: 2800 Tatabánya, Farkastó utca 43/3..

Contacto: .

Email: levai.peterReemplazar por una arrobakomarom.gov.hu

Teléfono: (30) 901-1001.

Ver las 181 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en finanzas : Asesores financieros y en inversiones ofertadas.