Europeos.es : Inicio > Empleo en Hungría > Tenedores de libros > Pénzügyi Asszisztens (kereskedelmi / Pénzügyi Asszisztens)

Ofertas en Hungría (Nyugat-Dunantul) de Tenedores de libros

Pénzügyi Asszisztens (kereskedelmi / Pénzügyi Asszisztens)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Profesionales de nivel medio en finanzas y matemáticas : Tenedores de libros.

Technikusok és hasonló foglalkozások : Üzleti és igazgatási foglalkozások : Pénzügyi és matematikai foglalkozások : Számviteli foglalkozásúak

Descripción de la oferta de trabajo:

A(z) P-FLOOR Kereskedelmi Korlátolt Felelősségű Társaság Pénzügyi asszisztens munkatársat keres gyenesdiási munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra.

A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: .

Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2018.04.01 - , állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál: 8315 Gyenesdiás, Jelentkezés e-mailben fényképes önéletrajzzal a foglalkoztatónál.

A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Nem ismert, ;Speciális munkakörülmények:Munkaidő: 9-17:30 között, Speciális követelmények:Minimum érettségi és angol vagy német nyelvismeret szükséges, További információ:Lakástextil kis- és nagykereskedelmi cég kínál Kereskedelmi / Pénzügyi asszisztens munkakörben állást.

Bővebb információ a cég honlapján: www.szonyegorszag.hu/karrier

País del trabajo: Hungría.

Región: Nyugat-Dunántúl.

Ver 446 ofertas de trabajo en "Nyugat-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 21/03/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 1 año.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: P-FLOOR Kereskedelmi Korlátolt Felelősségű Társaság.

Dirección: 8315 Gyenesdiás, Kersekedők útja 10..

Contacto: Novák Andrea

Email: officepfloor.hu

Teléfono: (83) 516-050.

Ver las 786 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Profesionales de nivel medio en finanzas y matemáticas : Tenedores de libros ofertadas.