Pénzügyi ügyintéző (a pénzintézeti ügyintéző kivételével) (Pénzügyi ügyintéző)

Trabajo en Hungría (Nyugat-Dunantul) de Tenedores de libros

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Profesionales de nivel medio en finanzas y matemáticas : Tenedores de libros.
Technikusok és hasonló foglalkozások : Üzleti és igazgatási foglalkozások : Pénzügyi és matematikai foglalkozások : Számviteli foglalkozásúak.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) Dormán Kálmán Béla egyéni vállalkozó Pénzügyi ügyintéző (a pénzintézeti ügyintéző kivételével) munkatársat keres zalaegerszegi munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.08.07 - , állásegyeztetés helye és módja: Jelentkezni lehet fényképes önéletrajzzal, kizárólag a vegrehajto8900Reemplazar por una arrobagmail.com email címen.. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Számviteli ügyintéző (a szak megjelölésével);Pénzügyi ügyintéző (a szak megjelölésével), ;További információ:Elvárások: -Legalább középfokú pénzügyi vagy számviteli végzettség -Büntetlen előélet -Felhasználói szintű számítógépes ismeret -Megbízható, precíz, dinamikus munkavégzés -Nagyfokú önállóság, terhelhetőség -Stressztűrő képesség -Komplex gondolkodás -A munkavégzéshez szükséges, végrehajtáshoz kapcsolódó jogszabályok elsajátítása Feladatok: -Banki terminálon keresztül történő utalás előkészítése, rögzítése -Bankszámlán lévo tételek felosztása, könyvelése, számlázása -Hatósági beszedési megbízások, letiltások kiadása, nyomon követése -Az ügyek lezárása és ahhoz kapcsolódó végrehajtási cselekmények elvégzése -Könyvelési anyag összekészítése -Pénzügyi kimutatások készítése Előnyt jelent: -Mérlegképes könyvelő végzettség -Könyvelésben szerzett 2-3 éves tapasztalat

País del trabajo: Hungría.

Región: Nyugat-Dunántúl.

Ver 1069 ofertas de trabajo en "Nyugat-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 06/08/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: Dormán Kálmán Béla egyéni vállalkozó.

Dirección: 8900 Zalaegerszeg, Rákóczi út 2-4..

Contacto: Dr. Hangai-Dormán Bernadett

Email: vegrehajto8900Reemplazar por una arrobagmail.com

Teléfono: (.) ..

Ver las 626 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Profesionales de nivel medio en finanzas y matemáticas : Tenedores de libros ofertadas.