Contrato de Panaderos, pasteleros y confiteros en Hungría (Nyugat-Dunantul)

Pék (pék)

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Operarios y oficiales de procesamiento de alimentos, de la confección, ebanistas, otros artesanos y afines : Oficiales y operarios de procesamiento de alimentos y afines : Panaderos, pasteleros y confiteros.
Szakképzettséget igénylő ipari foglalkozások : Élelmiszer-, fa-, textilipari és hasonló vegyesipari foglalkozások : Élelmiszer-ipari és hasonló foglalkozások : Pékek, cukrászok, édességgyártók.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) Tutti Biscotti Kereskedelmi Kft Pék munkatársat keres fertőszentmiklósi munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: két műszak: de.-du., foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.08.04 - , állásegyeztetés helye és módja: telefonon, Jelentkezni a következő telefonszámon lehet: 06-30/573-17-11.. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Pék, ;Juttatások:Kiemelt bérezés, albérlettámogatás, útiköltségtérítés / szervezett munkábajárás., Speciális munkakörülmények:Pályakezdők jelentkezését is várják!, Speciális követelmények:Elvárás: pék végzettség., További információ:Tutti Biscotti Kft. pék munkatársakat keres. Elvárás: pék végzettség. Pályakezdők jelentkezését is várják! Juttatások: albérlettámogatás, útiköltségtérítés / szervezett munkábajárás, kiemelt bérezés. Jelentkezni a következő telefonszámon lehet: 06-30/573-17-11.

País del trabajo: Hungría.

Región: Nyugat-Dunántúl.

Ver 1028 ofertas de trabajo en "Nyugat-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 03/08/2017.

Nº de vacantes: 10.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: Tutti Biscotti Kereskedelmi Kft.

Dirección: 9444 Fertőszentmiklós, Iparterület helyrajzi szám (HRSZ.) 1747/34.

Contacto: Kovács Ádám

Teléfono: (30) 573-17-11.

Ver las 363 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Operarios y oficiales de procesamiento de alimentos, de la confección, ebanistas, otros artesanos y afines : Oficiales y operarios de procesamiento de alimentos y afines : Panaderos, pasteleros y confiteros ofertadas.