Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Telefonistas > Péče O Zákazníky - Telefonista/stka, Operátoři Telefonních Panelů

Ofertas en Moravskoslezský kraj (República Checa) de Telefonistas

Péče O Zákazníky - Telefonista/stka, Operátoři Telefonních Panelů

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Empleados en trato directo con el público : Empleados de servicios de información al cliente : Telefonistas.

Úředníci : Pracovníci informačních služeb, na přepážkách a v příbuzných oborech : Pracovníci informačních služeb : Operátoři telefonních panelů

Descripción de la oferta de trabajo:

Místo výkonu práce: 28.

Října 207/49, 702 00 Ostrava Kontakt: Lenka Mazurková, životopisy zasílat na E-mail: lenkaollero.cz.

Hledáme do týmu člověka s příjemným vystupováním, který umí během hovoru psát, je pečlivý, efektivní a nebojí se přijímat hovory klientů, kteří chtějí pomoct ve volbě produktu.

Nejedná se o call centrum nebo volání naslepo, nic netušícím lidem.

Náplň práce: -Volání s klienty -Ověřování objednávek -Předávání informací k produktu -Práce s interním systémem + office Požadavky: -Skvělé komunikační dovednosti -Praxe v call centru výhodou -Dokončené SŠ vzdělání -Umění argumentace -Pozitivní přístup -Prodejní dovednosti a zkušenosti výhodou -Uživatelská znalost office -Podílení se na zlepšování Nabízíme: -Práci na HPP v centru Ostravy -Pracovní dobu Po - Pá (8-16) -Odborné zaškolení na náklady firmy -Motivující finanční ohodnocení dle splněných cílů -Firemní telefon a notebook -Příjemné teambuildingové akce -Home office v případě potřeby Více informací na webových stránkách: ollero.cz NÁSTUP IHNED !

Región: Moravskoslezský kraj.

Ver 515 ofertas de trabajo en "Moravskoslezský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 15000 mínimo y 17000 máximo (CZK mensual).

Empleador: Ollero s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Lenka Mazurková. Tel.: +420 800 665 533. E-mail: lenkaollero.cz. Adresa: Rybná 716/24, Staré Město, 110 00 Praha 1.

Forma de contacto:

  • Ciudad: Praha; Código postal: 110 00; Dirección: Rybná 716/24, Staré Město, 110 00 Praha 1
  • Teléfono: +420 +420 800 665 533
  • Correo electrónico: lenkaollero.cz

Identificador de la vacante:15048160767.

Ver las 195 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Empleados en trato directo con el público : Empleados de servicios de información al cliente : Telefonistas ofertadas.