Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Soldadores y oxicortadores > Páječ/ka, Páječi

Páječ/ka, Páječi. República Checa

Oferta de trabajo en República Checa de Soldadores y oxicortadores

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Moldeadores, soldadores, chapistas, caldereros, montadores de estructuras metálicas y afines : Soldadores y oxicortadores.

Řemeslníci a opraváři : Kovodělníci, strojírenští dělníci a pracovníci v příbuzných oborech : Slévači, svářeči a pracovníci v příbuzných oborech : Svářeči, řezači plamenem a páječi

Descripción de la oferta de trabajo:

Popis práce:

- pájení na výrobní lince technikou měď-měď

- pracovní doba 7,5 hod. - ranní, odpolední, noční směna

- v některých případech náprava nalezené neshody

Požadavky:

- spolehlivost, bezproblémová docházka

- schopnost práce v týmu

- odolnost proti stresu

- dobrá znalost ČJ slovem i písmem

- ochota pracovat s hořákem

- dobrý barvocit (kontrola barvy materiálu)

Zaměstnanecké výhody:

- nástupní příspěvek

- 2x ročně finanční bonusy

- 25 dnů dovolené

- příspěvek na penzijní nebo na životní pojištění

- pravidelné roční navyšování platu

- dotovaná mezinárodní kuchyně

- svozové autobusové linky

- zázemí úspěšné zahraniční společnosti

- klimatizované, čisté a bezpečné pracovní prostředí

- spoluúčast na tvorbě světoznámých produktů

- možnost profesního růstu a vzdělávání

- perspektivní a stabilní zaměstnání

- jazykové kurzy - AJ, JAP

Número de puestos: 15.

Empleador: Daikin Industries Czech Republic s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Liudmyla Gargat. Tel.: +420 378 773 623/702 103 226(7.30-16:00). E-mail: daikinczech.cz" rel="nofollow">karieradaikinczech.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 378 773 623/702 103 226(7.30-16:00)
  • Correo electrónico: karieradaikinczech.cz

Identificador de la vacante:20118840714.

Ver las 634 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Moldeadores, soldadores, chapistas, caldereros, montadores de estructuras metálicas y afines : Soldadores y oxicortadores ofertadas.