Europeos.es : Inicio > Trabajo en Estonia > Gerentes de hoteles, restaurantes, comercios y otros servicios > Otepää Noortekeskuse Juhataja

Otepää Noortekeskuse juhataja. Estonia

Trabajar de Gerentes de hoteles, restaurantes, comercios y otros servicios en Estonia

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes : Gerentes de hoteles, restaurantes, comercios y otros servicios.

Juhid : Haiglate juhid, jaekaubanduse juhid ja muid teenuseid osutavate asutuste juhid

Descripción de la oferta de trabajo:

Otepää Avatud Noortekeskus (asenduskoht)

Tööülesanded: Avatud Noortekeskuse põhieesmärgiks on ühisest tegutsemist huvitatud noorte ja noorteühenduste koondamine ning nendele tegevusvõimaluste pakkumine kodu- ja koolivälisel ajal, ennetamaks ning pidurdamaks noorte ühiskonnavastaste või sotsiaalselt vähesidusate hoiakute väljakujunemist.

Töö kirjeldus:

• Otepää Avatud Noortekeskuse igapäevatöö juhtimine;

• Otepää Avatud Noortekeskuse haldamine;

• noori arendavate tegevuste planeerimine ja läbiviimine;

• noorte suunamine ja omaalgatuste toetamine;

• noorsootöö alaste projektide kirjutamine ja läbiviimine;

• koostöö tegemine teiste noortega tegelevate asutuste ja maakondlike noorsootöö organisatsioonidega;

• noorteürituste, malevate, noortelaagrite planeerimine ja läbiviimine.

Omalt poolt pakume: Huvitavat ja mitmekülgset tööd noortega; võimalus ellu viia oma noortega seotud ideid; koolitus- ja arenemisvõimalusi.

Muud nõuded: Erialane haridus (noorsootöö, pedagoogika, sotsiaaltöö, kultuuri või rekreatsiooni alal); eelnev noortega töötamise kogemus; valmisolek tööks õhtul ja vajadusel ka nädalavahetustel; väga hea suhtlemis- ja väljendusoskus ning kõrge pingetaluvus

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: Otepää Vallavalitsus (http://www.otepaa.ee).

Idiomas: estonio (Avanzado).

Instrucciones para solicitar:

NB! Tegemist on asenduskohaga! Tööle asumine kokkuleppel. Kandideerimiseks palume saata hiljemalt 04.03.2019.a CV, avaldus, motivatsioonikiri ja haridust tõendava dokumendi koopia e-posti aadressile valdotepaa.ee. Lisainfo tel: 523 9139.

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

  • CV
  • motivatsioonikiri
  • haridust tõendava dokumendi koopia, avaldus

Forma de contacto:

  • Teléfono: 523 9139
  • Correo electrónico: valdotepaa.ee

Identificador de la vacante:1374712.

Ver las 14 ofertas de trabajo de Directores y gerentes : Gerentes de hoteles, restaurantes, comercios y otros servicios ofertadas.