Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > Guardias de protección > Ostraha Prodejny Penny Market, Pracovníci Ostrahy, Strážní

Ostraha prodejny Penny Market, Pracovníci ostrahy, strážní

Contrato de Guardias de protección en República Checa

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Personal de los servicios de protección : Personal de los servicios de protección : Guardias de protección.

Pracovníci ve službách a prodeji : Pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy : Pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy : Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur

Descripción de la oferta de trabajo:

První kontakt e-mailem (nabor.centrumbohemiamarten.cz) nebo telefonicky (721 954 166 Po-Pá od 8.00-17.00 hod.)

Náplň práce: pochůzky po prodejně, zajištění ostrahy a ochrany majetku,dodržování bezpečnostních předpisů, spolupráce s Policii při zadržení osob páchající trestnou činnost.

Požadujeme: dobrou pracovní morálku, příjemné vystupování, trestní bezúhonnost,věk od 18 let, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu, praxe výhodou, není však podmínkou.  Certifikát strážného zajistíme. Možnost práce i na DPP. Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení pracovního poměru. Nabízíme:

práci v silné a stabilní společnosti, odpovídající platové ohodnocení, odměny za záchyt, možnost záloh na mzdu, nástup možný ihned. Pro informaci ohledně pracovního místa volat na níže uvedený telefon. Nechodit na pobočku.

Místo výkonu práce: Penny Market - Brněnská 1247, 665 01  Rosice

Número de puestos: 2.

Empleador: BOHEMIA MARTEN SECURITY s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Svatava Šašková. Tel.: +420 721 954 166. E-mail: bohemiamarten.cz" rel="nofollow">nabor.centrumbohemiamarten.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 721 954 166
  • Correo electrónico: nabor.centrumbohemiamarten.cz

Identificador de la vacante:20180660754.

Ver las 405 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Personal de los servicios de protección : Personal de los servicios de protección : Guardias de protección ofertadas.