Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Guardias de protección > Ostraha Prodejny Lidl, Pracovníci Ostrahy, Strážní

Empleos en Pardubický kraj (República Checa) de Guardias de protección

Ostraha Prodejny Lidl, Pracovníci Ostrahy, Strážní

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Personal de los servicios de protección : Personal de los servicios de protección : Guardias de protección.

Pracovníci ve službách a prodeji : Pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy : Pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy : Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur

Descripción de la oferta de trabajo:

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Prodejna Lidl, Hradecká č.p. 127, Pražské Předměstí, 566 01  Vysoké Mýto

Požadujeme:

- věk nad 18 let, trestní bezúhonnost, dobrou pracovní morálku

- zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu, příjemné vystupování

- praxe výhodou, není však podmínkou

Jiné výhody

- certifikát strážného zajistíme, možnost práce na DPP

Náplň práce:

- pochůzková činnost po prodejně,

- ochrana majetku prodejny

Nabízíme:

- práci v silné a stabilní společnosti

- odpovídající platové ohodnocení

- možnost zálohy na mzdu

- nástup možný ihned

Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení pracovního poměru.

Vhodné také pro osoby s OZZ, ivaliditou 1. a 2. stupně, nesmí se však týkat pohybového ústrojí.

Pro informaci ohledně pracovního místa volejte na níže uvedený telefon. NECHODIT NA POBOČKU! KONTAKTNÍ OSOBA SE NA POBOČCE NENACHÁZÍ.

Telefonní kontakt: 737 087 145, Po-Pá  od 9.00-15.00, na e-mail: nabor.centrumbohemiamarten.cz

Región: Pardubický kraj.

Ver 130 ofertas de trabajo en "Pardubický kraj" (República Checa).

Número de puestos: 2.

Tipo de puesto: Determinado.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 18000 (CZK mensual).

Empleador: BOHEMIA MARTEN SECURITY s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Božena Bilíková. Tel.: +420 737 087 145. E-mail: bohemiamarten.cz" rel="nofollow">nabor.centrumbohemiamarten.cz. Adresa: Slavojova 579/9, Nusle, 128 00  Praha 28.

Forma de contacto:

  • Ciudad: Praha; Código postal: 128 00; Dirección: Slavojova 579/9, Nusle, 128 00 Praha 28
  • Teléfono: +420 +420 737 087 145
  • Correo electrónico: nabor.centrumbohemiamarten.cz

Identificador de la vacante:19087380738.

Ver las 507 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Personal de los servicios de protección : Personal de los servicios de protección : Guardias de protección ofertadas.