Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Guardias de protección > Ostraha Prodejny Lidl, Pracovníci Ostrahy, Strážní

Ostraha prodejny LIDL, Pracovníci ostrahy, strážní

Trabajo en República Checa (Olomoucký kraj) de Guardias de protección

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Personal de los servicios de protección : Personal de los servicios de protección : Guardias de protección.

Pracovníci ve službách a prodeji : Pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy : Pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy : Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur

Descripción de la oferta de trabajo:

Požadujeme:

- věk nad 18 let (dle zákona), trestní bezúhonnost, dobrou pracovní morálku

- zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu, příjemné vystupování

- praxe výhodou, není však podmínkou

Jiné výhody

- certifikát strážného zajistíme, možnost práce na DPP

Náplň práce:

- pochůzková činnost po prodejně,

- ochrana majetku prodejny

Nabízíme:

- práci v silné a stabilní společnosti

- odpovídající platové ohodnocení

- možnost zálohy na mzdu

- nástup možný ihned

Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení pracovního poměru.

Vhodné také pro  OZP (OZZ, ivalidita 1. a 2. stupně, nesmí se však týkat pohybového ústrojí).

Prac. doba v rámci otevírací doby PO-SO 7-20.00, NE 8-20.00. Kontakt: e-mailem, telefonicky PO-PÁ 9-15.00.  Nechodit na pobočku, zaměstnavatel zde není k zastižení.

Región: Olomoucký kraj.

Ver 99 ofertas de trabajo en "Olomoucký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 2.

Tipo de puesto: Determinado.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 18000 mínimo y 25000 máximo (CZK mensual).

Empleador: BOHEMIA MARTEN SECURITY s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Božena Bilíková. Tel.: +420 737 087 145. E-mail: bohemiamarten.cz" rel="nofollow">nabor.centrumbohemiamarten.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 737 087 145
  • Correo electrónico: nabor.centrumbohemiamarten.cz

Identificador de la vacante:18556420780.

Ver las 540 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Personal de los servicios de protección : Personal de los servicios de protección : Guardias de protección ofertadas.