Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Guardias de protección > Ostraha Prodejny Lidl, Pracovníci Ostrahy, Strážní

Búsqueda en República Checa de Guardias de protección

Ostraha Prodejny Lidl, Pracovníci Ostrahy, Strážní

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Personal de los servicios de protección : Personal de los servicios de protección : Guardias de protección.

Pracovníci ve službách a prodeji : Pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy : Pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy : Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur

Descripción de la oferta de trabajo:

Náplň práce: pochůzky po prodejně, zajištění ostrahy a ochrany majetku, dodržování bezpečnostních předpisů, spolupráce s Policií ČR při zadržení osob páchající trestnou činnost. Požadujeme: praxe výhodou, není však podmínkou, dobrou pracovní morálku, trestní bezúhonnost, věk nad 18 let, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu, příjemné vystupování.

Nabízíme: zajištění certifikátu strážného, možnost záloh na mzdu, nástup možný ihned, možnost práce i na dohodu o provedení práce, prémie za záchyty.

Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou, na jeden rok, s možností prodloužení pracovního poměru.

Vhodné také pro osoby s OZZ, s invaliditou 1. a 2. stupně, nesmí se však týkat pohybového ústrojí.

Kontakt: telefonicky v Po-Pá 9.00 - 17.00 hod., 737 087 145 pí. Božena Bilíková

nebo své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte

na e-mail: nabor.centrumbohemiamarten.cz.

Prosíme zájemce, aby nechodili na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází, prvotní kontakt nutný telefonicky nebo e-mailem.

Número de puestos: 2.

Empleador: BOHEMIA MARTEN SECURITY s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Božena Bilíková. Tel.: +420 737 087 145. E-mail: bohemiamarten.cz" rel="nofollow">nabor.centrumbohemiamarten.cz. Adresa: Potoční 503/3, Bartovice, 717 00  Ostrava 17.

Forma de contacto:

  • Ciudad: Ostrava; Código postal: 717 00; Dirección: Potoční 503/3, Bartovice, 717 00 Ostrava 17
  • Teléfono: +420 +420 737 087 145
  • Correo electrónico: nabor.centrumbohemiamarten.cz

Identificador de la vacante:20193060749.

Ver las 396 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Personal de los servicios de protección : Personal de los servicios de protección : Guardias de protección ofertadas.