Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Personal de los servicios de protección > *ostraha Objektu - Stránecká Zhoř - Pro Ozp, Ostatní Pracovníci V Oblasti Ochrany A Ostrahy

Demanda de Personal de los servicios de protección en República Checa (Kraj Vysočina)

*ostraha Objektu - Stránecká Zhoř - Pro Ozp, Ostatní Pracovníci V Oblasti Ochrany A Ostrahy

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Personal de los servicios de protección : Personal de los servicios de protección : Personal de los servicios de protección no clasificados bajo otros epígrafes.

Pracovníci ve službách a prodeji : Pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy : Pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy : Pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy jinde neuvedení

Descripción de la oferta de trabajo:

Náplň práce :

-    zajištění ochrany a ostrahy osob a majetku,

-    dodržování bezpečnostních předpisů,

-    zpracování administrativy související s výkonem pracovní pozice,

-    vyhotovení denních pracovních reportů

-             upřednostníme člověka s      praxí na kamerovém systému.

Požadujeme :

-    trestní bezúhonnost,

-    certifikát strážného popř. zprostředkujeme vyřízení,

              upřednostníme osobu, která má zkušenosti z kamerovým systémem

-    zodpovědnost, spolehlivost a chuť pracovat.

Nabízíme :

-            pracovní poměr na dobu určitou na půl roku nebo rok s možnosti prodloužení pracovního poměru

-    zajímavou práci v příjemném kolektivu,

-    zázemí stabilní společnosti,

-    možnost platového i profesního růstu.

Pracovní pozice je vyhrazena pro osoby pobírající invalidní důchod, 12- ti hodinové turnusové

pracovní směny s možností méně směn v daném měsíci.

Pro informování pracovního místa prosím nechodit na pobočku, možnost oslovení telefonicky 8,00 - 15,00 hod. nebo emailem.

Región: Kraj Vysočina.

Ver 59 ofertas de trabajo en "Kraj Vysočina" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Tiempo parcial.

Salario: mínimo 12100 (CZK mensual).

Empleador: Bohemia Marten Plus s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Alena Lihotská. Tel.: +420 606 333 112. E-mail: bohemiaplus.cz" rel="nofollow">nabor.ostravabohemiaplus.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 606 333 112
  • Correo electrónico: nabor.ostravabohemiaplus.cz

Identificador de la vacante:19137900763.

Ver las 61 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Personal de los servicios de protección : Personal de los servicios de protección : Personal de los servicios de protección no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.