Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Ingenieros industriales y de producción > Black Belt (zkrácený úvazek), Ostatní Specialisté V Oblasti Průmyslového Inženýrství A V Příbuzných Oblastech

Contratación en República Checa (Jihočeský kraj) de Ingenieros industriales y de producción

Black Belt (zkrácený úvazek), Ostatní Specialisté V Oblasti Průmyslového Inženýrství A V Příbuzných Oblastech

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) › Ingenieros industriales y de producción.

Traducción de la profesión: Specialisté › Specialisté v oblasti vědy a techniky › Specialisté ve výrobě, stavebnictví a příbuzných oborech (kromě elektrotechniky) › Inženýři v průmyslu a ve výrobě.

Descripción de la oferta de trabajo:

Je zodpovědný za realizaci strategie a vize dalšího růstu iniciativ neustálého zlepšování v rámci celé společnosti. Tato pozice je zodpovědná za implementaci prvků Lean a podílí se na vývoji standardní práce pro implementaci Lean jak ve výrobě, tak v kancelářích. Vyvíjí a provádí programy školení zaměstnanců v technikách zlepšování procesů, mimo jiné: Lean, Kaizen, Gemba, 5S, TPM, SMED, Teorie omezení a Kanban.

Zkušenosti s vedením projektů a řízením iniciativ v oblasti řízení změn, jakož i odhodlání prosazovat změny.

Dobré komunikační schopnosti v angličtině, ŘP B

Zam. výhody: stravování, pracovní oděvy

Kontakt telefonicky (8 - 14 hod.) nebo e-mailem.

Región: Jihočeský kraj.

Ver 37 ofertas de trabajo en "Jihočeský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Empleador: VISCOFAN CZ s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Miluše Ševčíková, Personalista. Tel.: +420 739 528 588. E-mail: sevcikovamgamex.viscofan.com .

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 739 528 588
  • Correo electrónico: sevcikovamgamex.viscofan.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 13 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:28812080721.

Ver las 7 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) › Ingenieros industriales y de producción ofertadas.