Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Asesores financieros y en inversiones > Ostatní Specialisté V Oblasti Finančního A Investičního Poradenství

Ostatní specialisté v oblasti finančního a investičního poradenství

Trabajo en República Checa (Hlavní město Praha) de Asesores financieros y en inversiones

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en finanzas : Asesores financieros y en inversiones.

Specialisté : Specialisté v obchodní sféře a veřejné správě : Specialisté v oblasti financí : Finanční a investiční poradci

Descripción de la oferta de trabajo:

místo výkonu práce: Evropská č.p. 2589/33b, Dejvice, 160 00  Praha 6

kontakt: Šťovíček Vjačeslav Ing., tel.: 233312808, e-mail: secretariatgmcsgroup.com

Požadavky:

Vzdělání : vysokoškolské magisterské ekonomického nebo technického směru

Minimální praxe v oboru 15 let

Znalost cizích jazyků :anglický jazyk (aktivně), ruský jazyk (aktivně), francouzský jazyk (aktivně), český jazyk (aktivně)

Praktická znalost práce s počítačem s použitím MS Office a MS Project

Zkušenosti s řízením velkých investičních projektů v zahraničí, zejména v zemích bývalého SNS : Ruské federaci, Ukrajině,  Armenii, Gruzii,Kazachstanu, Kyrgyzstanu, Tadžikistanu

Zkušenosti se zpracováním tendrové (zadávací) dokumentace pro veřejné soutěže v oblasti veřejných zakázek podle pravidel EU a mezinárodních finančních institucí jako EBRD nebo Světové banky včetně problematiky ochrany životního prostředí u investičních infrastrukturních projektů

Certifikace specialisty veřejných zakázek v Ruské federaci

Praktická znalost vypracování finančních modelů a projekcí a studií proveditelnosti projektů a znalost mezinárodních účetních standardů IFRS

Zkušenosti s řízením a školením mezinárodních týmů

Dobré vyjednávací schopnosti a komunikativní dovednosti při jednání s institucemi státní správy v zahraničí

Ochota pravidelně cestovat do zahraničí, řidičský průkaz sk. B

Región: Hlavní město Praha.

Ver 652 ofertas de trabajo en "Hlavní město Praha" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 40000 (CZK mensual).

Empleador: GMCS - PRAHA s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Ing. Vjačeslav Šťovíček. Tel.: +420 233 312 808. E-mail: gmcsgroup.com" rel="nofollow">secretariatgmcsgroup.com.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 233 312 808
  • Correo electrónico: secretariatgmcsgroup.com

Identificador de la vacante:15676200750.

Ver las 87 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en finanzas : Asesores financieros y en inversiones ofertadas.