Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) > Ostatní řemeslníci A Kvalifikovaní Pracovníci Hlavní Stavební Výroby, Ostatní řemeslníci A Kvalifikovaní Pracovníci Hlavní Stavební Výroby Jinde Neuvedení

OSTATNÍ ŘEMESLNÍCI A KVALIFIKOVANÍ PRACOVNÍCI HLAVNÍ STAVEBNÍ VÝROBY, Ostatní řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby jinde neuvedení

Búsqueda de Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) en República Checa (Středočeský kraj)

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas : Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) y afines : Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) y afines no clasificados bajo otros epígrafes.

Řemeslníci a opraváři : Řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci na stavbách (kromě elektrikářů) : Řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby a v příbuzných oborech : Řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby a v příbuzných oborech jinde neuvedení

Descripción de la oferta de trabajo:

OSTATNÍ ŘEMESLNÍCI A KVALIFIKOVANÍ PRACOVNÍCI HLAVNÍ STAVEBNÍ VÝROBY - místo výkonu Beroun. Požadujeme: bezúhonnost, dobrý zdravotní stav, praxe v oboru vítaná. Kontakt: telefonicky, e-mailem či osobně (na adrese: kabeláčova 562/2, Praha 4 Kamýk).

Región: Středočeský kraj.

Ver 454 ofertas de trabajo en "Středočeský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 9.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 14740 mínimo y 18000 máximo (CZK mensual).

Empleador: DAN trade s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Oksana Linertová. Tel.: +420 602 711 007. E-mail: seznam.cz" rel="nofollow">vasylyk.oseznam.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 602 711 007
  • Correo electrónico: vasylyk.oseznam.cz

Identificador de la vacante:15924960742.

Ver las 233 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas : Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) y afines : Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) y afines no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.