Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Croacia > Profesionales de enfermería > Medicinska Sestra/medicinski Tehničar

MEDICINSKA SESTRA/MEDICINSKI TEHNIČAR. Croacia

Ofertas de trabajo de Profesionales de enfermería en Croacia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Profesionales de enfermería y partería › Profesionales de enfermería.

Traducción de la profesión: Professionals › Health professionals › Nursing and midwifery professionals › Nursing professionals.

Descripción de la oferta de trabajo:

Dom zdravlja Bjelovarsko-bilogorske županije iz Bjelovara, Josipa Jelačića 13c, objavljuje

NATJEČAJ

za prijam u radni odnos:

1. doktora medicine specijalista pedijatrije, m/ž – 1 izvršitelj na neodređeno vrijeme u ordinaciji za zdravstvenu zaštitu djece predškolske dobi u Čazmi;

2. doktora medicine specijalista pedijatrije, m/ž – 1 izvršitelj na neodređeno vrijeme u ordinaciji za zdravstvenu zaštitu djece predškolske dobi u Bjelovaru;

3. doktora medicine specijalista ginekologije, m/ž – 1 izvršitelj na određeno vrijeme u ordinaciji za zdravstvenu zaštitu žena u Čazmi

4. doktora medicine specijalista ginekologije, m/ž – 1 izvršitelj na neodređeno vrijeme u ordinaciji za zdravstvenu zaštitu žena u Grubišnom Polju

5. doktora Opće/obiteljske medicine, m/ž – 1 izvršitelj na neodređeno vrijeme u ordinaciji za opću/obiteljsku medicine u Garešnici;

6. doktora Opće/obiteljske medicine, m/ž – 1 izvršitelj na neodređeno vrijeme u ordinaciji za opću/obiteljsku medicine u Bjelovaru;

7. doktora Opće/obiteljske medicine, m/ž – 1 izvršitelj na neodređeno vrijeme u ordinaciji za opću/obiteljsku medicine u Đulovcu (ispostava Daruvar);

8. doktora Opće/obiteljske medicine, m/ž – 1 izvršitelj na određeno vrijeme radi zamjene za vrijeme specijalizacije u ordinaciji za opću/obiteljsku medicine u Hercegovcu (ispostava Garešnica);

9. doktora Opće/obiteljske medicine, m/ž – 1 izvršitelj na određeno vrijeme radi zamjene u ordinaciji za opću/obiteljsku medicine u Rovišću (ispostava Bjelovar);

10. magistra farmacije,m/ž – 1 izvršitelj na neodređeno vrijeme u ljekarni Doma zdravlja Bjelovarsko-bilogorske županije u Velikom Grđevcu,

11. medicinske sestre, m/ž – 1 izvršitelj na određeno vrijeme za rad u ordinaciji za zdravstvenu zaštitu žena u Garešnici;

Uvjeti pod 1-9: VSS- doktor/ica medicine sa završenim sveučilišnim integriranim preddiplomskim i diplomskim studijem, položen stručni ispit/položen specijalistički ispit (za rbr. 1., 2. 7. 8. i 9.), odobrenje za samostalan rad, poznavanje rada na računalu, uvjerenje o nekažnjavanju ne starije od šest mjeseci, vozački ispit B kategorije (za rbr. 10.)

Uvjeti pod 10: VSS magistar farmacije, odobrenje za samostalan rad, položen stručni ispit, poznavanje rada na računalu.

Uvjeti pod 11: SSS završena srednja medicinska škola, položen stručni ispit, odobrenje za samostalan rad, poznavanje rada na računalu, jedna (1) godina dana radnog iskustva u ordinaciji za zdravstvenu zaštitu žena ili u ordinaciji opće medicine, vozački ispit B kategorije.

Svi kandidati su uz svoju prijavu dužni priložiti sljedeću dokumentaciju u presliku, dok će izabrani kandidati biti pozvani da dostave u izvorniku ili ovjerenu presliku i to: životopis, domovnicu, diplomu o završenom studiju, uvjerenje o položenom specijalističkom ispitu, odobrenje za samostalan rad /licenca/, elektronički zapis odnosno potvrdu o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji HZMO, potvrdu ili osobnu izjavu o poznavanju rada na računalu, uvjerenje o nekažnjavanju.

Obavještavaju se svi kandidati koji će se javiti na raspisani natječaj da Bjelovarsko-bilogorska županija ima otvoren javni poziv o dodjeli subvencija liječnicima i medicinskom osoblju zaposlenim u zdravstvenim ustanovama na području Bjelovarsko-bilogorske županije kojima je osnivač Bjelovarsko-bilogorska županija koje obuhvaćaju slijedeće mjere:

- subvencioniranje kamata na stambene kredite za potrebe stanovanja na području Bjelovarsko-bilogorske županije, za liječnike, magistre farmacije i magistre medicinske biokemije - do 2.654,46 eura godišnje;

- subvencioniranje troškova podstanarstva za liječnike, magistre farmacije i magistre medicinske biokemije koji nemaju riješeno stambeno pitanje na području Bjelovarsko-bilogorske županije, - do 185,81 eura mjesečno;

- subvencioniranje troškova stručnog usavršavanja i doškolovanja za liječnike i medicinsko osoblje, koji se školuju o vlastitom trošku - do 50% iznosa godišnje.

Na natječaj se mogu prijaviti osobe oba spola.

Za kandidate koji ispunjavaju uvjete natječaja Dom zdravlja pridržava pravo provesti testiranje /provjera znanja, sposobnosti, sklonosti timskom radu, komunikacijske vještine/ kao i usmeni razgovor o čemu će kandidati biti obaviješteni.

Kandidati koji ostvaruju pravo prednosti prilikom zapošljavanja na temelju posebnog Zakona, u prijavi su dužni pozvati se na to pravo te dostaviti dokaze o priznavanju posebnog statusa.

Kandidat koji se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno članku 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji ( NN 121/17,98/19 i 84/21) dužan je pored dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta priložiti i sve potrebne dokaze iz članka 103. stavka 1. istog Zakona – poveznica na internetsku stranicu Ministarstva hrvatskih branitelja: https://branitelji.gov.hr/UserDocsImages//dokumenti/Nikola//popis%20dokaza%20za%20ostvarivanje%20prava%20prednosti%20pri%20zapo%C5%A1ljavanju-%20ZOHBDR%202021.pdf

te ima prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Kandidat koji se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno članku 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (NN 84/21) dužan je pored dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta priložiti i sve potrebne dokaze iz članka 49. stavka 1. istog Zakona-poveznica na internetsku stranicu Ministarstva hrvatskih branitelja:

Kandidat koji se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno članku 48.f Zakona o zaštiti civilnih i vojnih invalida rata (NN 33/92, 57/92, 77/92, 27/93, 58/93, 2/94, 76/94 108/95, 108/96, 82/01, 94/01, 103/03,148/13 i 98/19) dužan je pored dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i dokaz o priznatom statusu, te dokaz o tome na koji je način prestao radni odnos, te ima prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Kandidat koji se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno članku 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (NN 157/13, 152/14, 39/18, 32/20) dužan je pored dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta priložiti i dokaz o utvrđenom statusu osobe s invaliditetom, te ima prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Dom zdravlja obrađuje dostavljene podatke pristupnika u skladu s odredbama pozitivnih propisa koji uređuju zaštitu osobnih podataka. Dostavljeni podaci obrađivati će se u svrhu provođenja natječaja radi zasnivanja radnog odnosa i u druge svrhe se neće koristiti.

Prijave na natječaj s dokazima o ispunjavanju uvjeta dostavljaju se u roku 8 dana od dana objave natječaja na web stranici Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i na web stranici Doma zdravlja, na adresu Dom zdravlja Bjelovarsko-bilogorske županije, J.Jelačića 13c, 43000 Bjelovar, s naznakom: “za natječaj”.

Nepravovremene i nepotpune prijave neće se razmatrati.

Dom zdravlja Bjelovarsko-bilogorske županije pridržava pravo poništenja natječaja.

Rezultati natječaja biti će objavljeni na web stranici Doma zdravlja.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: DOM ZDRAVLJA BJELOVARSKO - BILOGORSKE ŽUPANIJE.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: JOSIPA JELAČIĆA 13 C, 43000 BJELOVAR

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 03 de Enero de 2024, y con identificador de la vacante:2431907.

Ver las 35 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Profesionales de enfermería y partería › Profesionales de enfermería ofertadas.