Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > Trabajadores y asistentes sociales > Osobní Asistent/-ka, Sociální Pracovníci V Oblasti Péče O Zdravotně Postižené

OSOBNÍ ASISTENT/-KA, Sociální pracovníci v oblasti péče o zdravotně postižené

Vacante de Trabajadores y asistentes sociales en Ústecký kraj (República Checa)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de servicios jurídicos, sociales, culturales y afines : Profesionales de nivel medio, de servicios jurídicos, sociales y religiosos : Trabajadores y asistentes sociales de nivel medio.

Techničtí a odborní pracovníci : Odborní pracovníci v oblasti práva, kultury, sportu a v příbuzných oborech : Odborní pracovníci v oblasti právní, sociální a církevní : Odborní pracovníci v oblasti sociální práce

Descripción de la oferta de trabajo:

OSOBNÍ ASISTENT/-KA

POŽADAVKY:

- způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost, zdravotní způsobilost, odborná způsobilost podle zákona č. 108/2006 Sb.,

- spolehlivost, zájem o profesi

- vzdělání: základní, vyučen, střední s maturitou mimo obor = podmínkou akreditovaný kurz pracovník v soc. službách nebo pečovatelský kurz

střední s maturitou nebo vyšší vzdělání v soc. oboru = kurz není nutný

- mzda 15.000,- Kč (po 3 měsících 22.500,- Kč hrubého)

HLÁSIT SE: Honska Radek, tel.: 773 040 006, e-mail: centrumcentrumpostizenym.cz, osobně pouze po předchozí telefonické domluvě

Región: Ústecký kraj.

Ver 165 ofertas de trabajo en "Ústecký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 15000 (CZK mensual).

Empleador: Centrum služeb pro zdravotně postižené o.p.s..

Obraťte se na kontaktní osobu. Radek Honska. Tel.: +420 773 040 006. E-mail: centrumpostizenym.cz" rel="nofollow">centrumcentrumpostizenym.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 773 040 006
  • Correo electrónico: centrumcentrumpostizenym.cz

Identificador de la vacante:18503640752.

Ver las 911 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de servicios jurídicos, sociales, culturales y afines : Profesionales de nivel medio, de servicios jurídicos, sociales y religiosos : Trabajadores y asistentes sociales de nivel medio ofertadas.