Europeos.es : Inicio > Empleo en Polonia > Ocupaciones elementales > Osoba Sprzątająca/woźna K/m

Osoba sprzątająca/woźna k/m. Polonia

Empleos en Polonia de Ocupaciones elementales

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Recolectores de desechos y otras ocupaciones elementales : Otras ocupaciones elementales : Ocupaciones elementales no clasificadas bajo otros epígrafes.

Pracownicy przy pracach prostych : Pracownicy zajmujący się odpadami i inni pracownicy przy pracach prostych : Inni pracownicy przy pracach prostych : Pracownicy przy pracach prostych gdzie indziej niesklasyfikowani

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Utrzymywanie czystości w przydzielonych pomieszczeniach (mycie drzwi, parapetów, pastowanie i froterowanie podłóg, czyszczenie opraw oświetleniowych) oraz w toaletach i na korytarzach szkolnych, pomoc przy dokonywaniu zakupów gospodarczych  zgłaszanie zapotrzebowania, listy zakupów, w miarę potrzeb wykonywanie prac zleconych przez kierownika administracyjno-gospodarczego Szkoły oraz Dyrektora Szkoły, przyjmowanie telefonów poza godzinami pracy kancelarii Szkoły i notowanie rozmów, troska o bezpieczeństwo dzieci przebywających na terenie Szkoły, wydawanie wody, udostępnianie telefonu dzieciom, wydawanie kluczy do klas nauczycielom, troska o mienie Szkoły. Wymagania:- wykształcenie: zasadnicze zawodowe - konieczne- inne zawody: Woźny - konieczne- pozostałe: Wymagania: wykształcenie zawodowe. Obowiązki: utrzymywanie czystości w przydzielonych pomieszczeniach (mycie drzwi, parapetów, pastowanie i froterowanie podłóg, czyszczenie opraw oświetleniowych) oraz w toaletach i na korytarzach szkolnych, pomoc przy dokonywaniu zakupów gospodarczych  zgłaszanie zapotrzebowania, listy zakupów, w miarę potrzeb wykonywanie prac zleconych przez kierownika administracyjno-gospodarczego Szkoły oraz Dyrektora Szkoły, przyjmowanie telefonów poza godzinami pracy kancelarii Szkoły i notowanie rozmów, troska o bezpieczeństwo dzieci przebywających na terenie Szkoły, wydawanie wody, udostępnianie telefonu dzieciom, wydawanie kluczy do klas nauczycielom, troska o mienie Szkoły.

[Zgłoszenia: psm1stnr3wp.pl, telefonicznie: 22 610 61 06]

Informacja dotycząca danych osobowych w procesie rekrutacji: http://www.psmzarebski.pl/pliki/files/informacja_dotyczaca_cv.pdfSposób aplikowania:- bezpośrednio do pracodawcy- wymagane dokumenty: Po uzgodnieniu z pracodawcą- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 2250 (PLN).

Empleador: Państwowa Szkoła Muzyczna I st. nr 3 im. Juliusza Zarębskiego w Warszawie.

Instrucciones para solicitar:

tel.: 22 610 61 06, email: wp.pl" rel="nofollow">psm1stnr3wp.pl

Identificador de la vacante:1420StPr/19/5958.

Ver las 567 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Recolectores de desechos y otras ocupaciones elementales : Otras ocupaciones elementales : Ocupaciones elementales no clasificadas bajo otros epígrafes ofertadas.