Europeos.es : Inicio > Trabajo en Finlandia > conductor de vehículo de reparto/conductora de vehículo de reparto > Pakettiautonkuljettaja, Osuuskunta Taloushaltia, Tampere, Kaleva, Tampere

Pakettiautonkuljettaja, Osuuskunta Taloushaltia, Tampere, Kaleva, Tampere

Oferta de conductor de vehículo de reparto/conductora de vehículo de reparto en Pirkanmaa (Finlandia)

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Conductores de automóviles, camionetas y motocicletas › Conductores de automóviles, taxis y camionetas › conductor de vehículo de reparto/conductora de vehículo de reparto.

Traducción de la profesión: Prosessi- ja kuljetustyöntekijät › Kuljetustyöntekijät › Henkilö-, pakettiauton- ja moottoripyöräkuljettajat › Henkilö-, taksi- ja pakettiautonkuljettajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Itsenäinen ja oma-aloitteinen tiimipelaaja - tule meille osuuskuntatoimintaan Tampereelle

Olemme Suomen johtava ikäihmisten kauppapalvelun tuottaja, joka toimii laajasti Pirkanmaalla ja Varsinais-Suomessa. Viime aikoina olemme laajentaneet toimintaamme myös ruoan verkkokaupan palveluratkaisuihin. Tampereella palvelemme yli tuhatta tamperelaista ikäihmistä iloisella otteella.  Tuomme asiakkaille kotiin laadukkaita ostoksia Kalevan S-marketista, jossa työpisteemme sijaitsee.

Työmme on asiakkaiden tilausten keräilyä ja toimitusta kotiin. Jakelua hoidetaan kylmäkuljetus-pakettiautoillamme. Osuuskuntatoimintamme hengen mukaisesti olet kuitenkin yksi avainhenkilöistämme ja vaikuttajista. Kyse on näköalapaikasta, jossa pääset oppimaan liiketoimintaa ja käyttämään kykyjäsi monipuolisesti. Teemme tiivistä yhteistyötä Pirkanmaan Osuuskaupan ja Tampereen kotihoidon kanssa, joten sekä kaupan että kotihoidon toiminta tulee sinulle tutuksi.

Voit olla vastavalmistunut tai jo kaupan tai logistiikan alalta kokemusta kerryttänyt, kehityshakuinen henkilö. Tässä työssä kuitenkin asenne ratkaisee, joten monellakin taustalla voit olla juuri meille sopivin tiimiläinen.

Kiinnostuitko? Lähetä hakemuksesi osoitteeseen rekrytaloushaltia.fi 28.4.2024 mennessä. Lisäti-etoja yrityksestämme löydät osoitteessa www.taloushaltia.fi

Myös iltavuoroja

País del trabajo: Finlandia.

Región: Pirkanmaa.

Ver 407 ofertas de trabajo en "Pirkanmaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Osuuskunta Taloushaltia.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 15 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:698172dc-bc54-4ea6-bafe-38647600d47c.

Ver las 332 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Conductores de automóviles, camionetas y motocicletas › Conductores de automóviles, taxis y camionetas › conductor de vehículo de reparto/conductora de vehículo de reparto ofertadas.