Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > Herramentistas > Orodjar - M/ž

Trabajar de Herramentistas en Eslovenia

Orodjar - M/ž

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Herreros, herramentistas y afines : Herramentistas y afines.

Poklici za neindustrijski način dela : Kovinarji/kovinarke, strojni mehaniki/strojne mehaničarke ipd : Kovači/kovačice, orodjarji/orodjarke ipd : Orodjarji/orodjarke ipd

Descripción de la oferta de trabajo:

ORODJARJI IPD., poskusno delo 3 mesece, Določen čas, 12 mesecev, polni delovni čas, 40, SAMOSTOJNO DELO NA FREZALNEM, VRTALNEM IN DRUGIH STROJAH,

POZNAVANJE OSNOVNIH MATERIALOV IN OBDELAVE LE TEH,

UPOŠTEVANJE PREDPISOV IZ PODROČJA VARSTVA PRI DELU IN EKOLOGIJE,

SKRB ZA ČISTOČO IN RED NA DELOVNEM MESTU IN OKOLICI,

STROJNA OBDELAVA ZAHTEVNIH SESTAVNIH DELOV.

, Tehnično znanje s področja orodjarstva. , dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 5 años.

Con permiso de conducir: b.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 1500 (EUR mensual).

Empleador: AVTO BEZLAJ TURBINE, trgovina z avtodeli in servis, d.o.o., Zgornje Pirniče 124 A, 1215 MEDVODE.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: BEZLAJ TOMAŽ
Contact Phone: 041 413 955
Contact Email: infoavto-bezlja.si

Identificador de la vacante:NM41910.

Ver las 376 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Herreros, herramentistas y afines : Herramentistas y afines ofertadas.