ORGANIZATOR UPRAVLJANJA OBJEKTOV - M/Ž. Osrednjeslovenska

Vacantes en Eslovenia (Osrednjeslovenska) de Asesores financieros y en inversiones

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en finanzas : Asesores financieros y en inversiones.
Strokovnjaki/strokovnjakinje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za poslovanje in upravljanje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za finančno poslovanje : Finančni, naložbeni svetovalci/finančne, naložbene svetovalke.

Descripción de la oferta de trabajo:
SVETOVALEC ZA NEPREMIČNINE, poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40 ur, KOORDINACIJA, ORGANIZACIJA OBRATOVANJA IN TEKOČEGA VZDRŽEVANJA OBJEKTOV (ELEKTRO, ENERGETSKE IN DRUGE STROJNE INŠTALACIJE TER GRADBENI ELEMENTI) ORGANIZACIJA UPRAVLJANJA STAVB V SKLADU S SZ), OBČASNA ZADOLŽITEV IZVEN REDNEGA DELOVNEGA ČASA, DELOVNO MESTO JE V POSLOVNI ENOTI DOMŽALE. GRE ZA ORGANIZATORJA UPRAVLJANJA VEČSTANOVANJSKIH OBJEKTOV NA OBMOČJU OBČINE KAMNIK IN MENGEŠ., urejevalniki besedil - osnovno, delo s preglednicami - osnovno, delo z bazami podatkov - osnovno, Znanje Worda in Excela. Zmožnost gibanja na višini brez omejitev. Opisu dela ustrezne delovne izkušnje., dopoldan

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 848 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 06/09/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Formación técnica avanzada.

Carnet de conducir: Turismo de 8 plazas; camión de hasta 3,5 toneladas.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: METALKA STANOVANJSKE STORITVE PODJETJE ZA STANOVANJSKE STORITVE IN PROMET Z NEPREMIČNINAMI, D.O.O..

Dirección: Industrijska cesta 1 , 1000 LJUBLJANA.

Contacto: ULE EVA

Email: eva.uleReemplazar por una arrobametalkaupravljanje.si

Teléfono: 01 589 00 10.

Ver las 118 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en finanzas : Asesores financieros y en inversiones ofertadas.