Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Eslovenia > inspector de salud y seguridad en el transporte/inspectora de salud y seguridad en el transporte > Organizator Prevozov - M/ž

Contrato en Eslovenia (Osrednjeslovenska) de inspector de salud y seguridad en el transporte/inspectora de salud y seguridad en el transporte

Organizator Prevozov - M/ž

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de la salud › Otros profesionales de nivel medio de la salud › Inspectores de la salud laboral, medioambiental y afines › inspector de salud y seguridad en el transporte/inspectora de salud y seguridad en el transporte.

Traducción de la profesión: Tehniki/tehnice in strokovni sodelavci/strokovne sodelavke › Tehniki/tehnice in asistenti/asistentke v zdravstvu › Drugi tehniki/druge tehtnice, drugi asistenti/druge asistentke v zdravstvu › Inšpektorji/inšpektorice in strokovni sodelavci/strokovne sodelavke za okoljsko zdravstvo, higieno, zdravstvo pri delu.

Descripción de la oferta de trabajo:

PROMETNI TEHNIK, poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, ZAGOTAVLJANJE POTREBNIH  ZMOGLJIVOSTI TRANSPORTA: NABAVLJANJE PREVOZNIKOV, ZAGOTAVLJANJE PREVOZNIH STORITEV, PRIPRAVLJANJE BAZE PONUDNIKOV PREVOZNIH STORITEV, PRODAJANJE PREVOZNIH STORITEV, ORANIZIRANJE IN OBRAČUNAVANJE PREVOZNIH STORITEV, PRIPRAVLJANJE KOMERCIALNIH PONUDB IN POGAJANJE, IZTERJAVA FAKTURIRANE REALIZACIJE PREVOZNIH STORITEV, UREJANJE PREVOZNE DOKUMENTACIJE, ORGANIZIRANJE VZDRŽEVANJA VOZIL, PRIPRAVLJANJE POROČIL IN EVIDENC S PODROČJA DELA, ITD., Za zasedbo prostega delovnega mesta se zahteva strokovna izobrazba prometni tehnik oz. druga ustrezna izobrazba srednje tehničnega in drugega strokovnega izobraževanja ter splošnega izobraževanja ekonomske, prometne, tehnične in gimnazijske usmeritve.

Zahteva se 1 leto delovnih izkušenj na enakih ali podobnih delih.

Zahtevana znanja: vozniški izpit B kategorije, znanje tujega jezika na ravni A1 - angleščina, računalniško znanje - Word, Excel (osnovno).

Želene osebnostne lastnosti in veščine: komunikativnost, natančnost, prilagodljivost, inovativnost, organizacijske in pogajalske sposobnosti.

Z izbranim kandidatom oz. kandidatko se sklene pogodba o zaposlitvi za nedoločen čas, s poskusnim delom treh mesecev.,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1377 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: PS Logistika, logistične storitve d.o.o., Brnčičeva ulica 45 , 1231 LJUBLJANA - ČRNUČE.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person:
Contact Phone:

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 15 de Mayo de 2022, y con identificador de la vacante:OL44186.

Ver las 2 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de la salud › Otros profesionales de nivel medio de la salud › Inspectores de la salud laboral, medioambiental y afines › inspector de salud y seguridad en el transporte/inspectora de salud y seguridad en el transporte ofertadas.