Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Polonia > Vendedores por teléfono > Organizator Obsługi Sprzedaży Internetowej

Oferta de trabajo de Vendedores por teléfono en Polonia

Organizator Obsługi Sprzedaży Internetowej

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Otros vendedores : Vendedores por teléfono.

Pracownicy usług i sprzedawcy : Sprzedawcy : Inni sprzedawcy : Sprzedawcy w ośrodkach kontaktów z klientami

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: zgodnie ze stanowiskiem; godz. pracy 8-16; kontakt osobisty z pracodawcą w godz.

8-16, okres próbny do 3 m-cyWymagania:- wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe - konieczne- pozostałe: umiejętność obsługi komputera (pakiet biurowy), mile widziana znajomość specjalistycznych programów do prowadzenia sprzedaży internetowejSposób aplikowania:- kontakt przez Powiatowy Urząd PracyPowiatowy Urząd Pracy w SłupskuLeszczyńskiego 8Słupsk 76200- wymagane dokumenty: skierowanie z PUP Słupsk- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 2250 (PLN).

Empleador: PUP.

Instrucciones para solicitar:

Doradca klienta, tel.: 598460953

Identificador de la vacante:1810StPr/19/3351.

Ver las 777 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Otros vendedores : Vendedores por teléfono ofertadas.