Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Eslovenia > Organizator Izobraževanja Odraslih - M/ž

ORGANIZATOR IZOBRAŽEVANJA ODRASLIH - M/Ž. Eslovenia

Ofertas de empleo en Eslovenia

Descripción de la oferta de trabajo:

ORGANIZATOR IZOBRAŽEVALNE IN RAZISKOVALNE DEJAVNOSTI V IZOBRAŽEVALNIH ZAVODIH, poskusno delo 3 mesece, Določen čas  oz. 31.3.2022, polni delovni čas, 40, PROJEKTNO DELO, NAČRTOVANJE, USTVARJANJE ZBIRK, INFORMIRANJE IN TRŽENJE, SVETOVANJE UDELEŽENCEM PRED VKLJUČITVIJO V IZOBRAŽEVANJE IN PO IZOBRAŽEVANJU, VPIS, VODENJE IN HRANJENJE DOKUMENTACIJE, DELO S PREDAVATELJI, RAZVOJNO DELO, DELO V SREDIŠČU ZA SAMOSTOJNO UČENJE (SSU), KAKOVOST, POROČILA, POUČEVANJE, SODELOVANJE ZNOTRAJ ZAVODA, Pedagoško-andragoška izobrazba (PAI), Strokovni izpit na področju vzgoje in izobraževanja,

dobre organizacijske sposobnosti, proaktivnost, veselje do dela z ljudmi, sposobnost učinkovitega komuniciranja, sposobnost za delo v skupini, sposobnost reševanja problemov, odgovornost, samostojnost, prilagodljivost, skrbnost, natančnost, doslednost in učinkovitost pri izvajanju nalog, pripravljenost na nenehno strokovno izpopolnjevanje

Zainteresirani naj prijavi priložijo Europass življenjepis in dokazila o  PAI, strokovnem izpitu ion delovnih izkušnjah.,

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 3 años.

Empleador: Ljudska univerza Kranj, Center za izobraževanje in kulturo, Cesta Staneta Žagarja 1 , 4000 KRANJ.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: PEČNIK TEJA
Contact Phone: 04 280 48 21
Contact Email: tajnistvoluniverza.si

Identificador de la vacante:NZ40785.