Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Eslovenia > analista de pruebas > Uvajalec/ka Za Hrm Področje Na Delovnem Mestu Aplikativni Inženiri Vodja Projektov - M/ž

UVAJALEC/KA ZA HRM PODROČJE NA DELOVNEM MESTU APLIKATIVNI INŽENIRI VODJA PROJEKTOV - M/Ž

Ofertas de empleo en Eslovenia (Koroška) de analista de pruebas

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones › Desarrolladores y analistas de software y multimedios › Desarrolladores y analistas de software y multimedios y analistas no clasificados bajo otros epígrafes › analista de pruebas.

Traducción de la profesión: Strokovnjaki/strokovnjakinje › Strokovnjaki/strokovnjakinje za informacijske in komunikacijske tehnologije › Razvijalci/razvijalke in analitiki/analitičarke programske opreme in računalniških aplikacij › Razvijalci/razvijalke in analitiki/analitičarke programske opreme in računalniških aplikacij, d. n.

Descripción de la oferta de trabajo:

SVETOVALEC-TEHNOLOG ZA RAČUNALNIŠKE APLIKACIJE, poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, VODENJE KLJUČNIH RAZVOJNIH PROJEKTOV IN PROJEKTNE IMPLEMENTACIJE,

PREDLAGANJE REŠITEV ZA KOMPLEKSNE PRODUKTE,

SAMOSTOJNO IZVAJANJE NAJZAHTEVNEJŠIH NALOG S PODROČJA RAZVOJA APLIKACIJ - PROGRAMIRANJA/UVAJANJA, PRIPRAVLJANJE KOMPLEKSNIH SPECIFIKACIJ ZA RAZVOJ, TESTIRANJE PROGRAMOV - PROCESOV IN ODPRAVLJANJE NAPAK,

DOKUMENTIRANJE SPREMEMB PROGRAMOV - PROCESOV/FUNKCIONALNOSTI, IZVAJANJE ZAHTEVNIH ANALIZ IN PRIPRAVA DOKUMENTACIJE,

IZVAJANJE MENTORSTVA NOVIM SODELAVCEM,

PRENAŠANJE ZNANJA NA NOVE SODELAVCE,

SKRB ZA PREDLOGE IN IZVEDBO IZBOLJŠAV APLIKACIJ,

SODELOVANJE Z UVAJALCI/SVETOVALCI/PROGRAMERJI,

POMOČ PRODAJI V PREDPRODAJNIH AKTIVNOSTIH, strokoven, organiziran in sistematičen način dela, želja po delu z ljudmi in zmožnost vzpostavljanja dobrih odnosov, sposobnost samostojnega in timskega dela ter odlične komunikacijske sposobnosti, pripravljenost na pridobivanje novega znanja in izkušenj, zelo dobra računalniška pismenost Office 365 (Excel, Word, Power Point, Outlook), dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Koroška.

Ver 94 ofertas de trabajo en "Koroška" (Eslovenia).

Experiencia: 3 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: KOPA RAČUNALNIŠKI INŽENIRING D.D., KIDRIČEVA ULICA 14 , 2380 SLOVENJ GRADEC.

Instrucciones para solicitar:

Other
Contact Person:
Contact Phone:

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 18 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:PF78852.

Ver las 11 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones › Desarrolladores y analistas de software y multimedios › Desarrolladores y analistas de software y multimedios y analistas no clasificados bajo otros epígrafes › analista de pruebas ofertadas.