Oferta de trabajo de Dietistas y nutricionistas en Eslovenia (Notranjsko-kraska)

Organizator šolske Prehrane - M/ž

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la salud : Otros profesionales de la salud : Dietistas y nutricionistas.
Strokovnjaki/strokovnjakinje : Zdravstveni strokovnjaki/zdravstvene strokovnjakinje : Drugi zdravstveni strokovnjaki/druge zdravstvene strokovnjakinje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za dietno prehrano, za zdravo prehrano.

Descripción de la oferta de trabajo:
ORGANIZATOR ŠOLSKE PREHRANE, Določen čas, 12 mesecev oz. od 1.9.17 do 31.8.18, skrajšan delovni čas, 20 ur, NAČRTUJE ORGANIZACIJO PREHRANE IN V SODELOVANJU S KUHARJI SKRBI ZA ORGANIZACIJO DELA V KUHINJI; VODI IN ORGANIZIRA DELO KOMISIJE ZA PREHRANO; SKRBI ZA IZVEDBO JAVNIH NAROČIL; SODELUJE Z VODJEM KUHINJE PRI NAČRTOVANJU DNEVNE PREHRANE UČENCEV IN DELAVCEV, IZVAJA ANKETE V ZVEZI S PREHRANO V ZAVODU MED UČENCI IN O REZULTATIH ANKET TER O NAČRTOVANJU PREHRANE SEZNANJA VODSTVO IN STROKOVNE DELAVCE ZAVODA, SVET STARŠEV TER DRUGE UPORABNIKE STORITEV PREHRANE; SEZNANJA STARŠE OTROK S POSEBNIMI PREHRANSKIMI ZAHTEVAMI OZIROMA ORGANIZIRA PREDAVANJA O PREHRANI; NAČRTUJE IN VODSTVU ZAVODA PREDLAGA UKREPE ZA USTVARJANJE RAZMER ZA PRIMERNO PREHRANJEVANJE UČENCEV IN RAZDELJEVANJE HRANE; SPREMLJA CELOTNO ORGANIZACIJO RAZDELJEVANJA, DOPOLNJEVANJA, SPREMINJANJA IN UŽIVANJA OBROKOV; SODELUJE PRI ORGANIZACIJI PRIREDITEV, KI ZAHTEVAJO STROKOVNOST UČITELJA/PROFESORJA GOSPODINJSTVA; PRIPRAVLJA PODLAGE ZA OBLIKOVANJE CENE POSAMEZNIH OBROKOV;, urejevalniki besedil - zahtevno, delo s preglednicami - zahtevno, delo z bazami podatkov - zahtevno, slovenski jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče, OPRAVLJEN STROKOVNI IZPIT, POTRDILO O NEKAZNOVANOSTI IN POTRDILO, DA OSEBA NI V KAZENSKEM POSTOPKU. KANDIDATI NAJ ODDAJO VLOGO NA OBRAZCU, KI GA DOBIJO NA SPLETNI STRANI ŠOLE, POD ZAVIHKOM ŠOLA, ZAPOSLITEV.

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Notranjsko-kraška.

Ver 63 ofertas de trabajo en "Notranjsko-kraska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 03/08/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Carnet de conducir: Turismo de 8 plazas; camión de hasta 3,5 toneladas.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 20.

Tipo de contrato: Tiempo parcial.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: OSNOVNA ŠOLA NOTRANJSKI ODRED CERKNICA.

Dirección: CESTA 4. MAJA 92 , 1380 CERKNICA.

Contacto: DOLNIČAR BERNARDA

Email: os.no-cerknicaReemplazar por una arrobaos-cerknica.si

Teléfono: 01 705 05 20.

Ver las 35 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la salud : Otros profesionales de la salud : Dietistas y nutricionistas ofertadas.