Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Optometristas > Optometrista, Optometristé

Optometrista, Optometristé. Moravskoslezský kraj

Empleo de Optometristas en República Checa (Moravskoslezský kraj)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la salud : Otros profesionales de la salud : Optometristas.

Specialisté : Specialisté v oblasti zdravotnictví : Ostatní specialisté v oblasti zdravotnictví : Specialisté v oblasti optiky a optometrie

Descripción de la oferta de trabajo:

místo výkonu práce : Bruntál, Jesenická 1757

Požadujeme:

- odborné vzdělání nebo praxe na pozici optometrista

- komunikační dovednosti

- obchodní a prodejní dovednosti

- loajalitu k naší společnosti

- aktivní přístup ke své práci a chuť se vzdělávat

Náplň práce:

- vyšetřování zraku

- aplikace kontaktních čoček

- obsluha a péče o naše zákazníky

- odborné poradenství pro naše zákazníky

- nabídka a prodej dioptrických a slunečních brýlí

- administrativa spojená s chodem provozovny

Nabízíme:

- zázemí rodinné firmy s individuálním přístupem

- příjemné pracovní prostředí

- vlastní školící a vzdělávací program v rámci naší Akademie

- zajímavé zaměstnanecké benefity

- motivační odměňovací program

- volné víkendy a svátky

- 5 týdnů dovolené

Hlásit se na e-mail personalniorangeoptik.cz

Z : 1.4.2020

Región: Moravskoslezský kraj.

Ver 277 ofertas de trabajo en "Moravskoslezský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 30000 mínimo y 40000 máximo (CZK mensual).

Empleador: ČESKÁ OČNÍ OPTIKA HOLDING a.s..

Obraťte se na kontaktní osobu. Martina Kühnel. E-mail: orangeoptik.cz" rel="nofollow">personalniorangeoptik.cz.

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: personalniorangeoptik.cz

Identificador de la vacante:18483880785.

Ver las 43 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la salud : Otros profesionales de la salud : Optometristas ofertadas.